Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 20!
Kees Admiraal (1955) Nederlands gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Lon Buttstedt - kleurenlitho - 'From Wadi to Wadi' - 1996 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 20!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands kleurenlitho - 'From Wadi to Wadi' - 1996 (Kleine oplage)
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Vincent van Gogh - Het gele huis kopen? Bied vanaf 20!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Het gele huis
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Caja Wong Chung - Proud Rooster kopen? Bied vanaf 20!
Caja Wong Chung (1972) Nederlands Proud Rooster
Afmetingen 69 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jacob Eriks - Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Eriks (1895-1962) Nederlands Boerderijgezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ger Boosten - Zes rijmprenten. De Bezige Bij kopen? Bied vanaf 20!
Ger Boosten (1947) Nederlands Zes rijmprenten. De Bezige Bij
Techniek Offset
Afmetingen 40.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Bulthuis - Kopergravure Dorp Warns en kerk te Molkweerum kopen? Bied vanaf 20!
Jan Bulthuis (1750-1801) Nederlands Kopergravure Dorp Warns en kerk te Molkweerum
Techniek Gravure
Afmetingen 17 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Rienke Enghardt - Gemengde techniek, No.69 (autoframestory 1) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Rienke Enghardt (1965) Nederlands Gemengde techniek, No.69 (autoframestory 1) - Ingelijst
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Porceleyne Fles - Handgedecoreerd Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 20!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Handgedecoreerd Delfts Blauw
Afmetingen 5 x 16.5 x 16.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Cees Dolk - DISH. 9 kopen? Bied vanaf 20!
Cees Dolk (1949-2016) Nederlands DISH. 9
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Bouke Ylstra - TWEE ETSEN w.o "TEVREDEN ROKER" en Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands TWEE ETSEN w.o "TEVREDEN ROKER" en Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands TO ARCHIE
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Platelen vaasje decor Crocus kopen? Bied vanaf 20!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Platelen vaasje decor Crocus
Afmetingen 10 x 12 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Iet van Es - GIFKELK (Beschadigd) kopen? Bied vanaf 20!
Iet van Es (1932) Nederlands GIFKELK (Beschadigd)
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Lucie Meulendijks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Lucie Meulendijks (1945) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Coos Dieters - handgesigneerde zeefdruk | 'Bed III' | 1976 kopen? Bied vanaf 20!
Coos Dieters (1946) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Bed III' | 1976
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Mobach Keramiek - Aardewerken Vaas/Kan model 10 kopen? Bied vanaf 20!
Mobach Keramiek (1895) Nederlands Aardewerken Vaas/Kan model 10
Afmetingen 14 x 16 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Direct kopen
Coos Dieters - kleurenzeefdruk - '7 uur 10' - 1976 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 20!
Coos Dieters (1946) Nederlands kleurenzeefdruk - '7 uur 10' - 1976 (Kleine oplage)
Afmetingen 36 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Kees Okx - ARENDSNESTEN kopen? Bied vanaf 20!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands ARENDSNESTEN
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Coos Dieters - kleurenzeefdruk - 'Twee vuilnisemmers' - 1975 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 20!
Coos Dieters (1946) Nederlands kleurenzeefdruk - 'Twee vuilnisemmers' - 1975 (Kleine oplage)
Afmetingen 34 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Cor van der Woerd - Oud Saksische boerenschuur in Twente kopen? Bied vanaf 20!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Oud Saksische boerenschuur in Twente
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Zwerver - Vijverberg te 's Gravenhage kopen? Bied vanaf 20!
Jan Zwerver (1907-1973) Nederlands Vijverberg te 's Gravenhage
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Joseph Klibansky - New urban wonderland - catalogus kopen? Bied vanaf 20!
Joseph Klibansky (1984) Nederlands Zuid-Afrikaans New urban wonderland - catalogus
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - handgesigneerde zeefdruk | 'Eenhoorn' kopen? Bied vanaf 60!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Eenhoorn'
Afmetingen 47 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Pieter van den Bos - Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - 2003 - met inkt gesign. kopen? Bied vanaf 27!
Jan Pieter van den Bos (1952) Nederlands Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - 2003 - met inkt gesign.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Ralph Prins - bronzen penning | 'Vrede - Vrijheid' | 2006 (VVPK) kopen? Bied vanaf 120!
Ralph Prins (1926) Nederlands bronzen penning | 'Vrede - Vrijheid' | 2006 (VVPK)
Techniek Brons
Afmetingen 7.5 x 7.5 x 1 cm (h x b x d)
€ 120
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Chris Tap - Stierenkop kopen? Bied vanaf 3500!
Chris Tap (1973) Nederlands Stierenkop
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 72 x 53 cm (h x b x d)
Gewicht 60 g
€ 3.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 51
Direct kopen
Barbara de Clercq - bronzen penning | 'Chiroptera' kopen? Bied vanaf 140!
Barbara de Clercq (1948) Nederlands bronzen penning | 'Chiroptera'
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 8 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Henk Hofstra - Groot en krachtig expressionistisch olieverf op karton - gesigneerd kopen? Bied vanaf 123!
Henk Hofstra (1952) Nederlands Groot en krachtig expressionistisch olieverf op karton - gesigneerd
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 123
Direct kopen
Fons Bemelmans - Bronzen penning | Vereniging voor Penningkunst | 'Le Couple' | 1974 kopen? Bied vanaf 180!
Fons Bemelmans (1938) Nederlands Bronzen penning | Vereniging voor Penningkunst | 'Le Couple' | 1974
Techniek Brons
Afmetingen 7.5 x 7.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Anton Heyboer - Anton Heyboer, King of arts kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Anton Heyboer, King of arts
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.5 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Koen Delaere - pasteuze abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1500!
Koen Delaere (1970) Belgisch Nederlands pasteuze abstracte compositie
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Astrid Engels - Dance Poseidon Dance kopen? Bied vanaf 115!
Astrid Engels (1941) Nederlands Dance Poseidon Dance
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Direct kopen
Clemens Briels - Statue of Liberality kopen? Bied vanaf 75!
Clemens Briels (1946) Nederlands Statue of Liberality
Techniek Overig
Afmetingen 13.5 x 10 x 6 cm (h x b x d)
€ 75
Direct kopen
De Toyisten - Hartenliefde kopen? Bied vanaf 200!
De Toyisten (1992) Nederlands Hartenliefde
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Hans Spiegeler - Prima Donna kopen? Bied vanaf 1075!
Hans Spiegeler (1959) Nederlands Prima Donna
Afmetingen 143 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.075
Direct kopen
Hans van Zummeren - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 49!
Hans van Zummeren (1927-1999) Nederlands ZONDER TITEL
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 29 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Adri de Fluiter - onbekend kopen? Bied vanaf 150!
Adri de Fluiter (1940) Nederlands onbekend
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Eric-Jan Kremer - CoBrA ( circus Appel ) kopen? Bied vanaf 450!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands CoBrA ( circus Appel )
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Peter Westerveld - Voetafdruk Jaguar 98 kopen? Bied vanaf 150!
Peter Westerveld (1951-2014) Nederlands Tanzaniaans Voetafdruk Jaguar 98
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 69.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Lita van Engelenhoven - Aquarel kopen? Bied vanaf 175!
Lita van Engelenhoven (1948) Nederlands Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Hannes Postma - grote in 1985 gemaakte pastel krijt tekening "Silhouet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1985 gemaakte pastel krijt tekening "Silhouet" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Hans Kanters - Litho: surrealistische voorstelling (sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 125!
Hans Kanters (1947) Nederlands Litho: surrealistische voorstelling (sterk afgeprijsd!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Ton Schulten - Zeefdruk: Veldkapel - 1993 kopen? Bied vanaf 475!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Zeefdruk: Veldkapel - 1993
Afmetingen 70.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenets | 'Zonder titel' | 1976 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 80!
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Suzan Visser - Ingelijste olieverf op paneel: 'paardensprong' - 1999 kopen? Bied vanaf 799!
Suzan Visser (1967) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'paardensprong' - 1999
Afmetingen 30 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen