Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011) Nederlands Gesigneerde zeefdruk
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Eef van Brakel - Dorpshuis kopen? Bied vanaf 50!
Eef van Brakel (1930-2014) Nederlands Dorpshuis
Techniek Aquarel
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Corry Ammerlaan - SCULPTUUR kopen? Bied vanaf 48!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands SCULPTUUR
Techniek Verbronsd
Afmetingen 15 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 330 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Direct kopen
Martine Jacobs - Stilte voor de Zet kopen? Bied vanaf 59!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Stilte voor de Zet
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Riek Wesseling - Monografie 1984 > gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Monografie 1984 > gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 26.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Wiebo Lublink - Geglazuurde schenkkan met deksel kopen? Bied vanaf 20!
Wiebo Lublink (1942) Nederlands Geglazuurde schenkkan met deksel
Afmetingen 15 x 13 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 450 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Anton Heyboer - Perenboom kopen? Bied vanaf 125!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Perenboom
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Direct kopen
Ger Stallenberg - Bijzonder alledaags - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Ger Stallenberg (1957) Nederlands Bijzonder alledaags - gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 28.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Henk Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Henk Visch (1950) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Krin Rinsema - De ontdekking kopen? Bied vanaf 210!
Krin Rinsema (1947) Nederlands De ontdekking
Techniek Ets
Afmetingen 77 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Jan Battermann - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 75!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 59 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ronald Tolman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Inge Krassenburg - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 20!
Inge Krassenburg (1955) Nederlands Marilyn Monroe
Afmetingen 68 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Geert Grauss - Travellers of Amsterdam kopen? Bied vanaf 200!
Geert Grauss (1882-1929) Nederlands Travellers of Amsterdam
Afmetingen 81 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 56 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 85!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 56 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jan Pzn Franken - woonwagens kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands woonwagens
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Nico Vrielink - Jeanne II (uit een serie van vijf) kopen? Bied vanaf 20!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Jeanne II (uit een serie van vijf)
Afmetingen 39 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Arie van Geest - zie de mens ( handgekleurd) kopen? Bied vanaf 65!
Arie van Geest (1948) Nederlands zie de mens ( handgekleurd)
Afmetingen 56.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Willem Thijs - dubbele tekening: één op de voor en één op de achterkant kopen? Bied vanaf 20!
Willem Thijs (1932) Nederlands dubbele tekening: één op de voor en één op de achterkant
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 18 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Acryl op doek - Gesigneerd - 70x80 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 850!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Acryl op doek - Gesigneerd - 70x80 cm - 1999
Techniek Acryl
Afmetingen 77 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Marlene Dumas - Couple kopen? Bied vanaf 95!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands Couple
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 83 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Hans Bouman - Visages kopen? Bied vanaf 100!
Hans Bouman (1927-2001) Nederlands Visages
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Emilio Kruithof - Sold all my evil motives - 2006 (groot) kopen? Bied vanaf 145!
Emilio Kruithof (1969) Nederlands Sold all my evil motives - 2006 (groot)
Afmetingen 95 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Krin Rinsema - mijmerend II kopen? Bied vanaf 210!
Krin Rinsema (1947) Nederlands mijmerend II
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Jac. de Beer - Oud Amsterdam kopen? Bied vanaf 42!
Jac. de Beer (1888-1946) Nederlands Oud Amsterdam
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen
Erwin de Vries - Liefdes koppel II kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liefdes koppel II
Afmetingen 42 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Frans de Haas - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 39!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Ies Jacobs - Boeren in café kopen? Bied vanaf 30!
Ies Jacobs (1918-2011) Nederlands Boeren in café
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Toon Jansen - 4 X gesigneerde kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 99!
Toon Jansen (1937-2008) Nederlands 4 X gesigneerde kleurenhoutsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Jacobus Doeser - Portret van een zittende man kopen? Bied vanaf 400!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Portret van een zittende man
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Geurt van Dijk - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ronald Tolman - vrouw en papegaai kopen? Bied vanaf 69!
Ronald Tolman (1948) Nederlands vrouw en papegaai
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 30.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
John Raedecker - 2 stuks ingelijste litho’s – man met vogel en balletdanseres kopen? Bied vanaf 69!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands 2 stuks ingelijste litho’s – man met vogel en balletdanseres
Techniek Litho
Afmetingen 78.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Henk Visch - typerende kleurenlitho - 1994 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Henk Visch (1950) Nederlands typerende kleurenlitho - 1994 - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Remko Watjer - Zuid-Afrikaanse vrijheidsstrijders kopen? Bied vanaf 35!
Remko Watjer (1911-1989) Nederlands Zuid-Afrikaanse vrijheidsstrijders
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Tom Eyzenbach - gesigneerde gemengde techniek kopen? Bied vanaf 99!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands gesigneerde gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Bert Roijen - The Touch, De aanraking kopen? Bied vanaf 300!
Bert Roijen (1951) Nederlands The Touch, De aanraking
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Toon Jansen - geliefden - gesigneerde houtsnede kopen? Bied vanaf 49!
Toon Jansen (1937-2008) Nederlands geliefden - gesigneerde houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 52 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73.5 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Harry van Kuyk - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 36.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Remko Watjer - portret van een Z-Afrikaan kopen? Bied vanaf 35!
Remko Watjer (1911-1989) Nederlands portret van een Z-Afrikaan
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Marianne Naerebout - Grote, zeer kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 150!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands Grote, zeer kleurrijke zeefdruk
Afmetingen 84 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen