Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver

Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver kopen? Bied vanaf 300!
Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver kopen? Bied vanaf 300!Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver kopen? Bied vanaf 300!Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver kopen? Bied vanaf 300!Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver kopen? Bied vanaf 300!Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver kopen? Bied vanaf 300!
  • Toni Arzoni (1899)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1958
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Realistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 21.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Natuurlijke tekening van Dieren en vogels met mensen . Prachtige kleuren in zeer goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lent, Nederland

Toni Arzoni (1899)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Emaho
Lid sinds 2025
1 verkochte items
Alle items (1)
34 cm
21.5 cm