Monika Mulder - Fruitschaal Stockholm.

Monika Mulder - Fruitschaal Stockholm. kopen? Bied vanaf 30!
Monika Mulder - Fruitschaal Stockholm. kopen? Bied vanaf 30!Monika Mulder - Fruitschaal Stockholm. kopen? Bied vanaf 30!Monika Mulder - Fruitschaal Stockholm. kopen? Bied vanaf 30!Monika Mulder - Fruitschaal Stockholm. kopen? Bied vanaf 30!Monika Mulder - Fruitschaal Stockholm. kopen? Bied vanaf 30!Monika Mulder - Fruitschaal Stockholm. kopen? Bied vanaf 30!Monika Mulder - Fruitschaal Stockholm. kopen? Bied vanaf 30!Monika Mulder - Fruitschaal Stockholm. kopen? Bied vanaf 30!
  • Monika Mulder (1972)
Type kunstwerk Design
Jaartal 1999
Stijl Contemporary
Afmetingen 9 x 42 x 42 cm (h x b x d)
Gewicht 500 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Prachtige vintage Stockholm schaal ontworpen door Monika Mulder. Deze iconische schaal is gemaakt van roestvrij staal en heeft een uniek open bloemmotief. De schaal is onderdeel van de Stockholm collectie en werd oorspronkelijk ontworpen in 1999 en later opgenomen in de 2006 collectie. Met een diameter van ongeveer 42-43 cm is dit een echte eyecatcher. Een gewild designitem voor liefhebbers van vintage IKEA!
Deze fruitschaal verkeert in een zeer goede staat.
Binnen Nederland € 11,25
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Monika Mulder (1972)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Petrus123
584 verkochte items
Alle items (38)
42
9
42