Ruud Cornelisse - Mister P. - klein acrylverf schilderij - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands Mister P. - klein acrylverf schilderij - gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Maartje Wijngaarden - “Face to Face”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk. kopen? Bied vanaf 35!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands “Face to Face”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk.
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Leentje Linders - "Catch that Ball". kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders (1942) Nederlands "Catch that Ball".
Afmetingen 27 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Wim Mors - Sculptuur kopen? Bied vanaf 168!
Wim Mors (1935) Nederlands Sculptuur
Techniek Marmer
Afmetingen 10 x 18 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 168
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.2 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Sees Vlag - 's Gravenhage Kerkplein. kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's Gravenhage Kerkplein.
Techniek Droge Naald
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Brouwersgracht kopen? Bied vanaf 159!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam - Brouwersgracht
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 159
Direct kopen
Laetitia de Haas - terras in St Remy. kopen? Bied vanaf 75!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands terras in St Remy.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 71 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ton van Tast - Potloodtekening: Kamer met een kist kopen? Bied vanaf 75!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Potloodtekening: Kamer met een kist
Techniek Potlood
Afmetingen 23.5 x 33 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Geni Peter - GOUCHE 1959 kopen? Bied vanaf 250!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands GOUCHE 1959
Techniek Gouache
Afmetingen 88.5 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Theo Koster - Happy Home kopen? Bied vanaf 299!
Theo Koster (1952) Nederlands Happy Home
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Joan Lichtenbelt - Abstract kopen? Bied vanaf 650!
Joan Lichtenbelt (1945) Nederlands Abstract
Afmetingen 130 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Theo van Hoytema - Ingelijste kleurlithografie “Vechtende Hanen” uit de kalender 1907 kopen? Bied vanaf 40!
Theo van Hoytema (1863-1917) Nederlands Ingelijste kleurlithografie “Vechtende Hanen” uit de kalender 1907
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend kopen? Bied vanaf 250!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend
Afmetingen 163 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Hans Bayens - monografie hardcover 1995 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Bayens (1924-2003) Nederlands monografie hardcover 1995
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Franz Deckwitz - Onbekend kopen? Bied vanaf 35!
Franz Deckwitz (1934-1994) Nederlands Onbekend
Afmetingen 48.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Oskar Lens - monografie hardcover - gesigneerd met opdracht in 2006 kopen? Bied vanaf 50!
Oskar Lens (1930) Nederlands monografie hardcover - gesigneerd met opdracht in 2006
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Vincent van Ojen - Huis in het bos kopen? Bied vanaf 40!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Huis in het bos
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 21 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Amsterdam - Westertoren kopen? Bied vanaf 85!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Amsterdam - Westertoren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Henri de Haas - De Pijn kopen? Bied vanaf 50!
Henri de Haas (1937) Nederlands De Pijn
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Karel Timmerman - acrylverf op karton - fantasy man - niet gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Karel Timmerman (1933) Nederlands acrylverf op karton - fantasy man - niet gesigneerd - ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Corneille - La Traviata kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Traviata
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.34 x 35.56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Henk van den Idsert - Grüne Scheune - Heiloo kopen? Bied vanaf 500!
Henk van den Idsert (1921-1993) Nederlands "Groene schuur - Heiloo"
Afmetingen 65 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Dirkje Kuik - Haanstra studie - kleurenlitho oplage 2/5 - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Haanstra studie - kleurenlitho oplage 2/5 - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Ada Breedveld - on a sunny day kopen? Bied vanaf 400!
Ada Breedveld (1944) Nederlands on a sunny day
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 170 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Theo van der Horst - Schilderij zie foto kopen? Bied vanaf 50!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Schilderij zie foto
Afmetingen 56 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Gino Sauerbier - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 400!
Gino Sauerbier (1969) Nederlands Titel onbekend
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Hans Spiegeler - Onzichtbare Ontmoeting kopen? Bied vanaf 150!
Hans Spiegeler (1959) Nederlands Onzichtbare Ontmoeting
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Justus Danckerts - Totius Africae - Accuratisima Tabula - Autore I. Danckert kopen? Bied vanaf 300!
Justus Danckerts (1635-1701) Nederlands Totius Africae - Accuratisima Tabula - Autore I. Danckert
Techniek Gravure
Afmetingen 57 x 66 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Peter Vos - Mus. Met felicitatie. kopen? Bied vanaf 299!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Mus. Met felicitatie.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 14 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 299
Direct kopen
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Lange Lijs théeset (6) kopen? Bied vanaf 75!
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa (1883) Nederlands Lange Lijs théeset (6)
Afmetingen 6.5 x 4.2 x 4.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 75
Direct kopen
Klaas Ooijevaar - Haven de oude Doelen kade Hoorn kopen? Bied vanaf 120!
Klaas Ooijevaar (1911-1990) Nederlands Haven de oude Doelen kade Hoorn
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Karin Smits - Furious chicken kopen? Bied vanaf 80!
Karin Smits (1966) Nederlands Furious chicken
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 80
Direct kopen
Aad Berlijn - Twee mannen en raam kopen? Bied vanaf 150!
Aad Berlijn (1948) Nederlands Twee mannen en raam
Techniek Acryl
Afmetingen 35.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Brand van Egmond - Kandelaar gegalvaniseerd ijzer met glas kopen? Bied vanaf 200!
Brand van Egmond (2002) Nederlands Kandelaar gegalvaniseerd ijzer met glas
Techniek IJzer
Afmetingen 50 x 44 x 44 cm (h x b x d)
€ 200
Direct kopen
Jan Wiegers - Twee naakten - De Ploeg kopen? Bied vanaf 65!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Twee naakten - De Ploeg
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 24.5 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Arie Zonneveld - Arie Zonneveld - Wilgen - handgesigneerde houtsnede kopen? Bied vanaf 175!
Arie Zonneveld (1905-1941) Nederlands Arie Zonneveld - Wilgen - handgesigneerde houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 16 x 11.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 175
Direct kopen
Miguel Ybanez - niet getiteld kopen? Bied vanaf 35!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands niet getiteld
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Tim Trantenroth - Gesigneerde giclée op linnen - 2019 - 24/25 kopen? Bied vanaf 75!
Tim Trantenroth (1969) Nederlands Gesigneerde giclée op linnen - 2019 - 24/25
Techniek Giclée
Afmetingen 47 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 75
Direct kopen
Hermann Maarten Huisman - Boerderij met kippen kopen? Bied vanaf 350!
Hermann Maarten Huisman (1949) Nederlands Boerderij met kippen
Afmetingen 84 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Anton Martineau - Naakt met figuur kopen? Bied vanaf 80!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Naakt met figuur
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Dirk Baksteen - Kempische hoeve kopen? Bied vanaf 35!
Dirk Baksteen (1886-1971) Nederlands Belgisch Kempische hoeve
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Ruud Cornelisse - Dame en heer in Minnesota kopen? Bied vanaf 40!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands Dame en heer in Minnesota
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Maya Wildevuur - Maya Wildevuur - Geisha (1991) kopen? Bied vanaf 250!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Maya Wildevuur - Geisha (1991)
Afmetingen 97 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Corneille - Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen