Deze ets toont een landelijk huis aan de Loire, geplaatst in een open landschap met akkers, bomen en een markante elektriciteitspaal op de voorgrond. Schrameijer combineert een realistische landschapsweergave met een krachtig grafisch contrast tussen lucht, bebouwing en grond. De gelaagde wolkenpartij en het lijnenspel in de voorgrond geven het werk diepte en een rustige, enigszins melancholische sfeer. Het werk past goed binnen de traditie van de Nederlandse figuratieve grafiek uit de tweede helft van de twintigste eeuw.
Redelijk
redelijke staat. Onderaan is sprake van vocht- en waterschade, zichtbaar als bruine verkleuring en randbeschadiging van het passe-partout. De ets is zelf nog intact. Ingelijst achter glas; lijst en passe-partout zijn verouderd en niet zuurvrij.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25