Flip Schrameijer - Huis aan de Loire

Flip Schrameijer - Huis aan de Loire kopen? Bied vanaf 85!
Flip Schrameijer - Huis aan de Loire kopen? Bied vanaf 85!Flip Schrameijer - Huis aan de Loire kopen? Bied vanaf 85!
  • Flip Schrameijer (1919)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3/20
Deze ets toont een landelijk huis aan de Loire, geplaatst in een open landschap met akkers, bomen en een markante elektriciteitspaal op de voorgrond. Schrameijer combineert een realistische landschapsweergave met een krachtig grafisch contrast tussen lucht, bebouwing en grond. De gelaagde wolkenpartij en het lijnenspel in de voorgrond geven het werk diepte en een rustige, enigszins melancholische sfeer. Het werk past goed binnen de traditie van de Nederlandse figuratieve grafiek uit de tweede helft van de twintigste eeuw.
ConditieRedelijk
redelijke staat. Onderaan is sprake van vocht- en waterschade, zichtbaar als bruine verkleuring en randbeschadiging van het passe-partout. De ets is zelf nog intact. Ingelijst achter glas; lijst en passe-partout zijn verouderd en niet zuurvrij.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Flip Schrameijer (1919)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  NoekKnuist
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (5)
35 cm
45 cm
18 cm
25 cm