Pierre van Soest - insekten II (met lijst) kopen? Bied vanaf 925!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands insekten II (met lijst)
Afmetingen 66 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 925
Direct kopen
Peter Klashorst - 'zonder titel' op doek kopen? Bied vanaf 345!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands 'zonder titel' op doek
Techniek Acryl
Afmetingen 160 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 345
Direct kopen
Mari ten Kate - Jachttafereel op Zorgvliet kopen? Bied vanaf 5750!
Mari ten Kate (1831-1910) Nederlands Jachttafereel op Zorgvliet
Afmetingen 145 x 225 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.750
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Taffeh-Gemälde kopen? Bied vanaf 2000!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Taffeh Schilderij
Afmetingen 250 x 325 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Gerard Hofs - Heidezicht kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Hofs (1874-1952) Nederlands Heidezicht
Afmetingen 49.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam kopen? Bied vanaf 300!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam
Afmetingen 69 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Jaap ter Haar - Winter in Holland o.a. met kinderen op slee. kopen? Bied vanaf 2700!
Jaap ter Haar (1923-1998) Nederlands Winter in Holland o.a. met kinderen op slee.
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 2.700
Direct kopen
Jac Arend - Getreideernte mit Pferden kopen? Bied vanaf 250!
Jac Arend (1908-1943) Nederlands Oogsten van graan met paarden
Afmetingen 40 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Jo Vergeer - Oud Testamentische scene - olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 295!
Jo Vergeer (1894-1969) Nederlands Oud Testamentische scene - olieverf op linnen
Afmetingen 76 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Joop Joosten - stilleven met vaas en sinasappels kopen? Bied vanaf 200!
Joop Joosten (1898-1980) Nederlands Belgisch stilleven met vaas en sinasappels
Afmetingen 69 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Henk Hollebeek - Het atelier, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 295!
Henk Hollebeek (1948) Nederlands Het atelier, olieverf op doek
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Jules Chapon - Black magic, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!
Jules Chapon (1914-2007) Nederlands Black magic, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen 71 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Wijm Bos - Landschap kopen? Bied vanaf 575!
Wijm Bos (1941) Nederlands Landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 190 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Jan Simon Knikker (sr.) - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 365!
Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957) Nederlands Boerderij aan het water
Afmetingen 48 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 365
Direct kopen
Paul Smulders - Gesigneerde litho van Paul Smulders – genummerd – moderne kunst kopen? Bied vanaf 50!
Paul Smulders (1962) Nederlands Gesigneerde litho van Paul Smulders – genummerd – moderne kunst
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Cor Otte - grote jaren 70 kleuren zeefdruk - beperkte oplage - "Trouwen" kopen? Bied vanaf 36!
Cor Otte (1937) Nederlands grote jaren 70 kleuren zeefdruk - beperkte oplage - "Trouwen"
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Corneille - 'Don Carlos (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Don Carlos (mooi gelijst!)
Afmetingen 74 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Johan Hendrik Kaemmerer - Gezicht op dorp kopen? Bied vanaf 250!
Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979) Nederlands Gezicht op dorp
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Corneille - Wagons lits kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wagons lits
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Chris van Otterloo - Zelhem, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Chris van Otterloo (1950) Nederlands Zelhem, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 44 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Kees Koeman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Kees Koeman (1895-1954) Nederlands Zonder titel
Techniek Houtskool
Afmetingen 65 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
herman de vries - Veritas Existentiale kopen? Bied vanaf 200!
herman de vries (1931) Nederlands Veritas Existentiale
Techniek Serie/Box
Afmetingen 44 x 31 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Rob van Koningsbruggen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 7 kopen? Bied vanaf 150!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 7
Techniek Glas
Afmetingen 51 x 50 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Franciscus Leonardus Corsius - Oud Hollands havengezicht. kopen? Bied vanaf 250!
Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013) Nederlands Oud Hollands havengezicht.
Afmetingen 69 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Opland - politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis" kopen? Bied vanaf 30!
Opland (1928-2001) Nederlands politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr.15 kopen? Bied vanaf 100!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr.15
Techniek Glas
Afmetingen 31 x 40 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Mena Loopuyt - stal met handkar kopen? Bied vanaf 20!
Mena Loopuyt (1902-1991) Nederlands stal met handkar
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 20 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Laura Hoek - Bertha II kopen? Bied vanaf 65!
Laura Hoek (1963) Nederlands Bertha II
Afmetingen 51 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Harry van der Wee - Vulkanisch 1 en 2 kopen? Bied vanaf 400!
Harry van der Wee (1918) Nederlands Vulkanisch 1 en 2
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen
Bert Jonkers - Landschap met wolken kopen? Bied vanaf 275!
Bert Jonkers (1920-2001) Nederlands Landschap met wolken
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Gradus Verhaaf - Verhaaf 78 kopen? Bied vanaf 300!
Gradus Verhaaf (1932-2017) Nederlands Verhaaf 78
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - De droom kopen? Bied vanaf 60!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands De droom
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 12 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 1735 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Ad Verstijnen - Hoela Hoep kopen? Bied vanaf 90!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Hoela Hoep
Afmetingen 88 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Hans Paus - Tulpen (groot) kopen? Bied vanaf 55!
Hans Paus (1959) Nederlands Tulpen (groot)
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Sees Vlag - Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot! kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot!
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Hen Euverman - Dordogne kopen? Bied vanaf 150!
Hen Euverman (1918-1994) Nederlands Dordogne
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Arie Zonneveld - zonder titel - twee berken in het veen/heide kopen? Bied vanaf 50!
Arie Zonneveld (1905-1941) Nederlands zonder titel - twee berken in het veen/heide
Techniek Aquarel
Afmetingen 35.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Kees van Dongen - Les Lépreuses kopen? Bied vanaf 200!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Les Lépreuses
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Herman Paradies - Landschap met boerderij, boer en schapen kopen? Bied vanaf 610!
Herman Paradies (1883-1966) Nederlands Landschap met boerderij, boer en schapen
Techniek Gouache
Afmetingen 66 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 610
Direct kopen
Jacob Zekveld - Man met haan. kopen? Bied vanaf 75!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Man met haan.
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Aart Prins - “Landschap achter glas” kopen? Bied vanaf 20!
Aart Prins (1955) Nederlands “Landschap achter glas”
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Eef de Weerd - Beauty Nude kopen? Bied vanaf 20!
Eef de Weerd (1926-1989) Nederlands Beauty Nude
Techniek Houtskool
Afmetingen 70 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Oosterman jr. - Porseleinen dubbelblad 'Montaillou VI' 1985 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Oosterman jr. (1911-1996) Nederlands Porseleinen dubbelblad 'Montaillou VI' 1985
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Oosterman jr. - porseleinen sculptuur, 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Oosterman jr. (1911-1996) Nederlands porseleinen sculptuur, 1979
Afmetingen 18.5 x 19 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen