Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap

Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!
Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!
  • Reinout Zikel (1969)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2026
Techniek Aquarel
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst 39 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Vrouwelijk naakt in een landschap met een sterrenhemel.
Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 15,00

Reinout Zikel (1969)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Avontuur
73 verkochte items
Alle items (9)
32 cm
39 cm
15 cm
20 cm