Henri Hess - Abstract bloemstilleven met hortensia's

Henri Hess - Abstract bloemstilleven met hortensia's kopen? Bied vanaf 450!
Henri Hess - Abstract bloemstilleven met hortensia's kopen? Bied vanaf 450!Henri Hess - Abstract bloemstilleven met hortensia's kopen? Bied vanaf 450!Henri Hess - Abstract bloemstilleven met hortensia's kopen? Bied vanaf 450!Henri Hess - Abstract bloemstilleven met hortensia's kopen? Bied vanaf 450!Henri Hess - Abstract bloemstilleven met hortensia's kopen? Bied vanaf 450!
  • Henri Hess (1950)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2010
Stijl Abstract
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 120 x 114 cm (h x b)
Incl. lijst 126 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Groot, expressief bloemstilleven van Henri Hess, uitgevoerd in olieverf op doek. Het werk toont een vaas met hortensia’s, geschilderd in een half-abstracte, modern-figuratieve stijl. Kenmerkend zijn het krachtige kleurgebruik in blauwen, paarstinten en groenen, evenals de zichtbare penseelstreek en pasteuze verfopbouw.

De compositie is los en dynamisch, waarbij kleur en textuur belangrijker zijn dan detail. Dit geeft het schilderij een levendige uitstraling en een sterke aanwezigheid aan de wand. Het werk is rechtsonder gesigneerd “H. Hess” en verkeert in goede staat.

Het royale formaat maakt dit schilderij zeer geschikt voor een grotere wand, zoals in een woonkamer, kantoor of representatieve ruimte.
Het aangeboden werk is een origineel schilderij, gekocht direct uit het atelier van de schilder zelf. Eventuele gebruikssporen passen bij leeftijd en gebruik en zijn zichtbaar op de foto’s of op aanvraag nader toe te lichten. Bezichtiging vooraf is mogelijk in overleg. Ophalen of verzending in overleg en voor rekening en risico van de koper.
15 jaar oud, maar verkeert in uitstekende staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 20,00
Naar België € 32,00

Henri Hess (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Rubenwanders
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
120 cm
126 cm
114 cm
120 cm