Henri Hess - Abstract bloemstilleven met hortensia's
Omschrijving
Henri Hess (1950)
Type kunstwerk
Jaartal
2010
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Abstract
Onderwerp
Stilleven
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
120 x 114 cm (h x b)
Incl. lijst
126 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Groot, expressief bloemstilleven van Henri Hess, uitgevoerd in olieverf op doek. Het werk toont een vaas met hortensia’s, geschilderd in een half-abstracte, modern-figuratieve stijl. Kenmerkend zijn het krachtige kleurgebruik in blauwen, paarstinten en groenen, evenals de zichtbare penseelstreek en pasteuze verfopbouw.
De compositie is los en dynamisch, waarbij kleur en textuur belangrijker zijn dan detail. Dit geeft het schilderij een levendige uitstraling en een sterke aanwezigheid aan de wand. Het werk is rechtsonder gesigneerd “H. Hess” en verkeert in goede staat.
Het royale formaat maakt dit schilderij zeer geschikt voor een grotere wand, zoals in een woonkamer, kantoor of representatieve ruimte.
Het aangeboden werk is een origineel schilderij, gekocht direct uit het atelier van de schilder zelf. Eventuele gebruikssporen passen bij leeftijd en gebruik en zijn zichtbaar op de foto’s of op aanvraag nader toe te lichten. Bezichtiging vooraf is mogelijk in overleg. Ophalen of verzending in overleg en voor rekening en risico van de koper.
Zeer Goed
15 jaar oud, maar verkeert in uitstekende staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hilversum, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 20,00
Naar België
€ 32,00
Extra