Rubenwanders
  3. Ervaren verkoper
  5. Rubenwanders

Rubenwanders

Lid sinds 2026 / Hilversum, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Henri Hess - Abstract bloemstilleven met hortensia's kopen? Bied vanaf 450!
Henri Hess (1950) Nederlands Abstract bloemstilleven met hortensia's
Afmetingen 126 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450