Henri Hess (1950)
Abstract bloemstilleven met hortensia's
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 126 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |