Wim van Willegen - Michiel de Ruyter

Wim van Willegen - Michiel de Ruyter kopen? Bied vanaf 20!
Wim van Willegen - Michiel de Ruyter kopen? Bied vanaf 20!Wim van Willegen - Michiel de Ruyter kopen? Bied vanaf 20!Wim van Willegen - Michiel de Ruyter kopen? Bied vanaf 20!
  • Wim van Willegen (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2007
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Titel:
Losse zeefdruk “Michiel de Ruyter” - Wim van Willegen - oplage 100

Beschrijving:
Te koop aangeboden: losse zeefdrukken met als afbeelding “Michiel de Ruyter”, gemaakt door kunstenaar Wim van Willegen.
Deze zeefdruk is in 2007 in opdracht vervaardigd door SBK ZHE (kunstverhuur) te Hellevoetsluis. Het betreft een gelimiteerde oplage van slechts 100 exemplaren, wat het werk interessant maakt voor verzamelaars en liefhebbers van grafiek en Nederlandse maritieme geschiedenis.

Specificaties:
Kunstenaar: Wim van Willegen
Techniek: Zeefdruk
Onderwerp: Michiel de Ruyter
Jaar: 2007
Opdrachtgever: SBK ZHE (kunstverhuur), Hellevoetsluis
Totale oplage: 100 stuks
Papierformaat: 35 cm (b) x 30 cm (h)
Beeldmaat: 20 cm (b) x 15,5 cm (h)
In goede staat
Wordt aangeboden: los (zonder lijst)
Oorspronkelijke prijs: € 50,00

In het donker verpakt in papier
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hellevoetsluis, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Wim van Willegen (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  SBKZHE
Lid sinds 2025
3 verkochte items
Alle items (3)
35 cm
30 cm