Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Verburg - 1 2 3, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 45!
Jan Verburg (1943) Nederlands 1 2 3, aquatint ets (kleine oplage)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Rob Scholte - Golden Horizon, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Golden Horizon, zeefdruk (groot)
Afmetingen 101 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Willem van Veldhuizen - Hollands interieur, litho kopen? Bied vanaf 195!
Willem van Veldhuizen (1954) Nederlands Hollands interieur, litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Hans Lenteman - Bloemstilleven met boek kopen? Bied vanaf 200!
Hans Lenteman (1876-1953) Nederlands Bloemstilleven met boek
Afmetingen 83 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Wouter Stips - Zo ongeveer Houd Ik Van Jouw kopen? Bied vanaf 100!
Wouter Stips (1944) Nederlands Zo ongeveer Houd Ik Van Jouw
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Piet Rackwitsz - Nederlands landschap: zicht op een korenveld kopen? Bied vanaf 25!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands Nederlands landschap: zicht op een korenveld
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Willem de Kok - Groot portret schilderij kopen? Bied vanaf 125!
Willem de Kok (1883-1959) Nederlands Groot portret schilderij
Afmetingen 82 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan Theuns - Bijzonder oud schilderij van Johannes Theuns kopen? Bied vanaf 200!
Jan Theuns (1877-1961) Nederlands Bijzonder oud schilderij van Johannes Theuns
Afmetingen 80 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Pat Andrea - Gemengde druktechniek op papier | 'Kamer' | 1994 kopen? Bied vanaf 200!
Pat Andrea (1942) Nederlands Gemengde druktechniek op papier | 'Kamer' | 1994
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Piet Warffemius - in zeer kleine oplage (10) gemaakte handgekleurde Ets & Aquatint - potloodges. kopen? Bied vanaf 23!
Piet Warffemius (1956) Nederlands in zeer kleine oplage (10) gemaakte handgekleurde Ets & Aquatint - potloodges.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 36.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 23
Direct kopen
Jaap Stellaart - Abstract kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Stellaart (1920-1992) Nederlands Abstract
Techniek Acryl
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jeroen Henneman - Handgesigneerde kleurenlitho | 'Verkeer in de stad' | 1988 kopen? Bied vanaf 200!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Handgesigneerde kleurenlitho | 'Verkeer in de stad' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Margriet Smulders - Selene kopen? Bied vanaf 400!
Margriet Smulders (1955) Nederlands Selene
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 32 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Olaf Stevens - Uniek kristalobject, gemaakt in de Zweedse graaltechniek kopen? Bied vanaf 425!
Olaf Stevens (1954) Nederlands Uniek kristalobject, gemaakt in de Zweedse graaltechniek
Afmetingen 13 x 14.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Olaf Stevens - Kristalobject - unicum kopen? Bied vanaf 425!
Olaf Stevens (1954) Nederlands Kristalobject - unicum
Afmetingen 14 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Herman Schoemaker - GREEN BIRDS kopen? Bied vanaf 100!
Herman Schoemaker (1935-2001) Nederlands GREEN BIRDS
Techniek Gravure
Afmetingen 37 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Metaal
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corry Ammerlaan - “OP WEG NAAR EEN ZONNIGE TOEKOMST” kopen? Bied vanaf 40!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands “OP WEG NAAR EEN ZONNIGE TOEKOMST”
Afmetingen 28 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 686 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Afmetingen 14 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Jan van Doorn - Vissen op het droge kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Doorn (1911-1993) Nederlands Vissen op het droge
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Schaal IJssel kopen? Bied vanaf 45!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Schaal IJssel
Afmetingen 4 x 28 x 36 cm (h x b x d)
Gewicht 1700 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hans Innemee - Hondje kopen? Bied vanaf 175!
Hans Innemee (1951) Nederlands Hondje
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Rob de Haan - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 175!
Rob de Haan (1943) Nederlands Boerderij aan het water
Afmetingen 62 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Gerardus Johannes Ernens - Zonnebloemen kopen? Bied vanaf 250!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Zonnebloemen
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Frank Gude - Wielrenner kopen? Bied vanaf 75!
Frank Gude (1950) Nederlands Wielrenner
Afmetingen 72 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Menno Baars - Split Person kopen? Bied vanaf 1500!
Menno Baars (1967) Nederlands Split Person
Afmetingen 170 x 206 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.500
Direct kopen
Will van Aggelen - Walking in the rain kopen? Bied vanaf 99!
Will van Aggelen (1946) Nederlands Walking in the rain
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2012 SAHARA kopen? Bied vanaf 195!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2012 SAHARA
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
€ 195
Direct kopen
Jaap Hillenius - Handgesigneerde ets | 'Portret' | 1988 kopen? Bied vanaf 60!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Handgesigneerde ets | 'Portret' | 1988
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Reinier Lucassen - Handgesigneerde ets | 'Idol 3' | 1988 kopen? Bied vanaf 120!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Handgesigneerde ets | 'Idol 3' | 1988
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2003 kopen? Bied vanaf 125!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2003
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 125
Direct kopen
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2003 kopen? Bied vanaf 190!
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
€ 190
Direct kopen
Rob Scholte - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Moral Justice' | 1991 kopen? Bied vanaf 200!
Rob Scholte (1958) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Moral Justice' | 1991
Afmetingen 58 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Jan Altink - Groninger dorpsgezicht - handgesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 375!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Groninger dorpsgezicht - handgesigneerd en gedateerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 28 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Henk van der Plas - Abstract Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 40!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands Abstract Geometrische Compositie
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Hans van Norden - Map met 15 werken kopen? Bied vanaf 75!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands Map met 15 werken
Techniek Litho
Afmetingen 15 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Guido de Waart - voor mij niet leesbaar kopen? Bied vanaf 35!
Guido de Waart (1931) Nederlands voor mij niet leesbaar
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Hein Stork - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands geen titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ap Sok - Olijven kopen? Bied vanaf 40!
Ap Sok (1917-2004) Nederlands Olijven
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Metten Koornstra - Geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Ab Steenvoorden - Geboorte kopen? Bied vanaf 20!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Geboorte
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Karel Appel - Circus Poster - LAAC kopen? Bied vanaf 60!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Circus Poster - LAAC
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Jan van Helden - Mannen met jonge valk kopen? Bied vanaf 35!
Jan van Helden (1932-2006) Nederlands Mannen met jonge valk
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ria Exel - zonder titel ets kopen? Bied vanaf 30!
Ria Exel (1915-1985) Nederlands zonder titel ets
Techniek Ets
Afmetingen 48.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Johannes Nicolaas jr. - Balische vissers prauw kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Balische vissers prauw
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Willem Westbroek - Bomen in de polder kopen? Bied vanaf 35!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands Bomen in de polder
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Perdok - tekening, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!
Perdok (1913-2011) Nederlands tekening, gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Dora Dolz - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Dora Dolz (1941-2008) Spaans Nederlands geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen