Guus Kuit - Zeilen, stavoren

Guus Kuit - Zeilen, stavoren kopen? Bied vanaf 40!
Guus Kuit - Zeilen, stavoren kopen? Bied vanaf 40!Guus Kuit - Zeilen, stavoren kopen? Bied vanaf 40!Guus Kuit - Zeilen, stavoren kopen? Bied vanaf 40!Guus Kuit - Zeilen, stavoren kopen? Bied vanaf 40!Guus Kuit - Zeilen, stavoren kopen? Bied vanaf 40!Guus Kuit - Zeilen, stavoren kopen? Bied vanaf 40!Guus Kuit - Zeilen, stavoren kopen? Bied vanaf 40!
  • Guus Kuit (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Realistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 41 cm (h x b)
Incl. lijst 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi werk van Guus Kuit.
Geen beschadigingen aan het werk.
Geen verkleuring of beschadigingen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00