5. Guus Kuit

Guus Kuit (1952)

2 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Guus KUIT (Barneveld, 1952)

Etser, tekenaar

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Guus Kuit - ets Uitzicht 3/7 épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 80!

Guus Kuit - ets Uitzicht 3/7 épreuve d'artiste

Geplaatst doorBerting22

Eindtijd20-05-2021 om 21:38

TechniekEts
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guus Kuit - Humor verbindt alles kopen? Bied vanaf 15!

Guus Kuit - Humor verbindt alles

Geplaatst doorRennes

Eindtijd27-07-2021 om 21:55

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst