Stanislaw Lewkowicz - Bangkok rose

Stanislaw Lewkowicz - Bangkok rose kopen? Bied vanaf 175!
Stanislaw Lewkowicz - Bangkok rose kopen? Bied vanaf 175!Stanislaw Lewkowicz - Bangkok rose kopen? Bied vanaf 175!Stanislaw Lewkowicz - Bangkok rose kopen? Bied vanaf 175!
  • Stanislaw Lewkowicz (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 42.5 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Serene voorstelling in harmonieuze kleuren blauw en grijs met delicate accenten.
Geen beschadigingen, lijst eenvoudig onbehandeld hout
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raalte, Nederland
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Stanislaw Lewkowicz (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Harbo
Lid sinds 2018
0 verkochte items
Alle items (1)
62.5 cm
50 cm
56 cm
42.5 cm