Gertrud Mandelbaum - Zwart-rood II

Gertrud Mandelbaum - Zwart-rood II kopen? Bied vanaf 100!
Gertrud Mandelbaum - Zwart-rood II kopen? Bied vanaf 100!Gertrud Mandelbaum - Zwart-rood II kopen? Bied vanaf 100!Gertrud Mandelbaum - Zwart-rood II kopen? Bied vanaf 100!Gertrud Mandelbaum - Zwart-rood II kopen? Bied vanaf 100!Gertrud Mandelbaum - Zwart-rood II kopen? Bied vanaf 100!Gertrud Mandelbaum - Zwart-rood II kopen? Bied vanaf 100!
  • Gertrud Mandelbaum (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Gemengde Druktechniek
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
In smalle aluminium lijst achter glas, werk van Gertrud uit de jaren '80-'90. Gekocht in Amsterdam van de kunstenares zelf. Het is een werk in oplage.
ConditieRedelijk
aan de randen van het papier zitten lichte verkleuringen