Pieter Becks - ich liebe mich

Pieter Becks - ich liebe mich kopen? Bied vanaf 82!
Pieter Becks - ich liebe mich kopen? Bied vanaf 82!Pieter Becks - ich liebe mich kopen? Bied vanaf 82!Pieter Becks - ich liebe mich kopen? Bied vanaf 82!Pieter Becks - ich liebe mich kopen? Bied vanaf 82!Pieter Becks - ich liebe mich kopen? Bied vanaf 82!
  • Pieter Becks
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2005
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
In een map zitten 3 houtsneden
2 houtsnede van Camiel Andriessen( zonder titel)
1 houtsnede van Pieter Becks( ich liebe mich) r.o. gesigneerd
De prenten zijn uitklapbaar

Pieter Becks

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
281 verkochte items
Alle items (28)
70 cm
50 cm