Ad Snijders - Man met onderscheidingen

Ad Snijders - Man met onderscheidingen kopen? Bied vanaf 125!
Ad Snijders - Man met onderscheidingen kopen? Bied vanaf 125!Ad Snijders - Man met onderscheidingen kopen? Bied vanaf 125!Ad Snijders - Man met onderscheidingen kopen? Bied vanaf 125!Ad Snijders - Man met onderscheidingen kopen? Bied vanaf 125!Ad Snijders - Man met onderscheidingen kopen? Bied vanaf 125!Ad Snijders - Man met onderscheidingen kopen? Bied vanaf 125!
  • Ad Snijders (1929-2010)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De man met onderscheidingen is een werk dat uit verschillende technieken bestaat. Er is gebruik gemaakt van fotonen tekeningen.
De lijst heeft wat aandacht nodig aan de bovenkant. Het de kleuren zijn in de loop der jaren wat flets geworden.
Het kunstwerk is lange tijd in bezit geweest van mijn vader.
ConditieRedelijk
werk is wat verkleurd. Lijst heeft aandacht nodig

Ad Snijders (1929-2010)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Joepiejettie
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (4)
53 cm
53 cm
30 cm
30 cm