Anke Engelse - Feestvarken

Anke Engelse - Feestvarken kopen? Bied vanaf 80!
Anke Engelse - Feestvarken kopen? Bied vanaf 80!Anke Engelse - Feestvarken kopen? Bied vanaf 80!Anke Engelse - Feestvarken kopen? Bied vanaf 80!Anke Engelse - Feestvarken kopen? Bied vanaf 80!
  • Anke Engelse (1944)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Drager Paneel
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een kastje uit de jaren 60 70, waarin een schildering en van klei geboetseerde varkentjes. Het hoofdje van het mannetje met hoed rechts is ingeplakt. Dit soort kastjes werden vaker door kunstenaars gemaakt in deze periode.
Ziet er goed uit.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Anke Engelse (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunstkwartier
270 verkochte items
Alle items (1)
47 cm
32 cm
45 cm
30 cm