Jan A. Wieringa - De Schilder

Jan A. Wieringa - De Schilder kopen? Bied vanaf 25!
Jan A. Wieringa - De Schilder kopen? Bied vanaf 25!Jan A. Wieringa - De Schilder kopen? Bied vanaf 25!Jan A. Wieringa - De Schilder kopen? Bied vanaf 25!Jan A. Wieringa - De Schilder kopen? Bied vanaf 25!Jan A. Wieringa - De Schilder kopen? Bied vanaf 25!Jan A. Wieringa - De Schilder kopen? Bied vanaf 25!Jan A. Wieringa - De Schilder kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan A. Wieringa (1919-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1960
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 26 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Leuke ets van het ambacht huisschilder. Grappige figuurtjes van schilders aan het werk. Via de open deur een doorkijk naar de kerktoren en passant.
Kunstwerk in uitstekende staat, ingelijst in onbeschadigde aluminium lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uithoorn, Nederland
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 17,00

Jan A. Wieringa (1919-1994)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Qruedi
Lid sinds 2024
7 verkochte items
Alle items (1)
31 cm
26 cm
20 cm
15 cm