Arno Arts - zonder titel

Arno Arts - zonder titel kopen? Bied vanaf 31!
Arno Arts - zonder titel kopen? Bied vanaf 31!Arno Arts - zonder titel kopen? Bied vanaf 31!
  • Arno Arts (1947-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Apart werk van Arno Arts
past in deze tijd
gesigneerd : middenonder
Nr.  57/100

Arno Arts (1947-2018)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
281 verkochte items
Alle items (28)
30 cm
40 cm