Peter Donkersloot - varkentje

Peter Donkersloot - varkentje kopen? Bied vanaf 75!
Peter Donkersloot - varkentje kopen? Bied vanaf 75!Peter Donkersloot - varkentje kopen? Bied vanaf 75!Peter Donkersloot - varkentje kopen? Bied vanaf 75!
  • Peter Donkersloot (1959)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gouache
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
ingeschilderd giclée  op 3D canvas
Binnen Nederland Gratis verzending

Peter Donkersloot (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Sizz69
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
30 cm
30 cm