Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel

Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Kenmerkend werk van Gerti Bierenbroodspot.
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per  aangetekende post toegestuurd krijgen. Het werk zit in een prima maar gebruikte lijst.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis geklimatiseerd laten opslaan.

Starttijd:27-12-2021 om 11:43
Eindtijd:14-05-2022 om 10:50
Openingsbod € 135
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier