Sjoerdtje Mulder-Hak - Zicht op stad Zwolle kopen? Bied vanaf 50!
Sjoerdtje Mulder-Hak (1945) Nederlands Zicht op stad Zwolle
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Gena - Crazy Dreams kopen? Bied vanaf 125!
Gena (1982) Nederlands Crazy Dreams
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Kitty Mulder - Mevrouw kopen? Bied vanaf 75!
Kitty Mulder (1942) Nederlands Mevrouw
Techniek Aquarel
Afmetingen 86 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hendrik Nijs - Kleurrijke koe kopen? Bied vanaf 125!
Hendrik Nijs (1958) Nederlands Kleurrijke koe
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Eef de Weerd - Elegant Nude kopen? Bied vanaf 20!
Eef de Weerd (1926-1989) Nederlands Elegant Nude
Techniek Houtskool
Afmetingen 70 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Wil van Leeuwen - De Lente kopen? Bied vanaf 40!
Wil van Leeuwen (1909-1994) Nederlands De Lente
Afmetingen 81 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleve kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleve
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Ger Boosten - en Wiel Kusters: 5 boekwerken & gesigneerde kaart Pier Pennings kopen? Bied vanaf 50!
Ger Boosten (1947) Nederlands en Wiel Kusters: 5 boekwerken & gesigneerde kaart Pier Pennings
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Anton Martineau - Anton Martineau kopen? Bied vanaf 1100!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Anton Martineau
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Willem van Hest - Kleur kopen? Bied vanaf 75!
Willem van Hest (1953) Nederlands Kleur
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 75
Direct kopen
Vera de Haas - Haasje over kopen? Bied vanaf 45!
Vera de Haas (1954) Nederlands Haasje over
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 7 x 4 cm (h x b x d)
€ 45
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Wind in de zeilen kopen? Bied vanaf 59!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Wind in de zeilen
Techniek Verbronsd
Afmetingen 22 x 17 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Jan A. Wieringa - Zakkendragershuis - Schiedam kopen? Bied vanaf 40!
Jan A. Wieringa (1919-1994) Nederlands Zakkendragershuis - Schiedam
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Justus Dick Bakhuizen van den Brink - Kleurrijk, abstract werk kopen? Bied vanaf 200!
Justus Dick Bakhuizen van den Brink (1950) Nederlands Kleurrijk, abstract werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Bert Vredegoor - Gods geluk kopen? Bied vanaf 300!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands Gods geluk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 146 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 29
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Jongen met speelgoed autootje kopen? Bied vanaf 30!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Jongen met speelgoed autootje
Techniek Verbronsd
Afmetingen 13.5 x 11 x 5.3 cm (h x b x d)
Gewicht 370 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Pie Wilhelmus - Boschstraat Minckelers sphinx sint matthiaskerk Maatricht kopen? Bied vanaf 200!
Pie Wilhelmus (1926-2003) Nederlands Boschstraat Minckelers sphinx sint matthiaskerk Maatricht
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 29 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - 3 catalogi, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands 3 catalogi, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Philip Akkerman - 4 boeken: 2010,2011, 2001 (gesigneerd),1992. kopen? Bied vanaf 65!
Philip Akkerman (1957) Nederlands 4 boeken: 2010,2011, 2001 (gesigneerd),1992.
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Marinus Fuit - monumentale hardcover monografie - gesigneerd in 2007 kopen? Bied vanaf 60!
Marinus Fuit (1934) Nederlands monumentale hardcover monografie - gesigneerd in 2007
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 24.5 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Rob Voerman - 2 boekwerken kopen? Bied vanaf 60!
Rob Voerman (1966) Nederlands 2 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Cor van der Woerd - 't Oude stadhuis van Hengelo(o) kopen? Bied vanaf 30!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands 't Oude stadhuis van Hengelo(o)
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Cor van der Woerd - Toren te Roermond kopen? Bied vanaf 35!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Toren te Roermond
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Rudolf Bonnet - Portret statige vrouw - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 750!
Rudolf Bonnet (1895-1978) Nederlands Portret statige vrouw - gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Jan van den Hemel - Afbraak Haarlemmerhouttuin kopen? Bied vanaf 490!
Jan van den Hemel (1942) Nederlands Afbraak Haarlemmerhouttuin
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 137 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 490
Direct kopen
Klaas Draaisma - Figuren in Gronings landschap kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Draaisma (1920) Nederlands Figuren in Gronings landschap
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Frank Hulscher - Het droom of de verlangen van een Non kopen? Bied vanaf 25!
Frank Hulscher (1958-2009) Nederlands Het droom of de verlangen van een Non
Techniek Litho
Afmetingen 23.3 x 32.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Carolein Smit - Bronzen beeld, Hercules kopen? Bied vanaf 250!
Carolein Smit (1960) Nederlands Bronzen beeld, Hercules
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1049 g
€ 250
Direct kopen
Leo Dooper - Ontbinding kopen? Bied vanaf 120!
Leo Dooper (1934) Nederlands Ontbinding
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 58 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Corneille - Vrouw en schedel - Gesigneerd - 1979 - 23/90 Oplage kopen? Bied vanaf 700!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw en schedel - Gesigneerd - 1979 - 23/90 Oplage
Afmetingen 106 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Phil Grisel - Ierse kust. Zeegezicht. kopen? Bied vanaf 59!
Phil Grisel (1923) Nederlands Ierse kust. Zeegezicht.
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Corneille - Vis & Vogel - Gesigneerd - 1992 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vis & Vogel - Gesigneerd - 1992
Afmetingen 56 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Maaike Braat - Bergbeek. kopen? Bied vanaf 89!
Maaike Braat (1907-1992) Nederlands Bergbeek.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 49 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Direct kopen
Corneille - Mémoire de Cuba - Gesigneerd - 2000 kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mémoire de Cuba - Gesigneerd - 2000
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Corneille - Le baobab - Handgesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le baobab - Handgesigneerd - 2001
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Corneille - Rode Bal - Handgesigneerd - 1990 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rode Bal - Handgesigneerd - 1990
Afmetingen 88 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - De Vrouw en de Vogel - Handgesigneerd - 1998 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De Vrouw en de Vogel - Handgesigneerd - 1998
Afmetingen 66 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Jurrien Marinus Beek - Aanzicht op een park kopen? Bied vanaf 150!
Jurrien Marinus Beek (1879-1965) Nederlands Aanzicht op een park
Afmetingen 19 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Corneille - Memoire de Bali (Femme, serpent et oiseau) - Gesigneerd - 12/100 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Memoire de Bali (Femme, serpent et oiseau) - Gesigneerd - 12/100
Afmetingen 83 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Jan Sierhuis - vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 130!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands vrouw op stoel
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Corneille - Cobra schilder,vrouw,masker en dieren kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra schilder,vrouw,masker en dieren
Techniek Litho
Afmetingen 147 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Jan van der Vaart - Orignele Vaas kopen? Bied vanaf 500!
Jan van der Vaart (1931-2000) Nederlands Orignele Vaas
Afmetingen 34 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Plateelbakkerij Flora - Vintage jaren 60 kopen? Bied vanaf 40!
Plateelbakkerij Flora (1945-1989) Nederlands Vintage jaren 60
Afmetingen 30 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 1733 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Achnaton Nassar - DADA Egypte kopen? Bied vanaf 20!
Achnaton Nassar (1952) Nederlands DADA Egypte
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen