Gerard Leonard van den Eerenbeemt - zeefdruk in kleur
Omschrijving
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1985
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
78 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
190
Gesigneerde zeefdruk. Indien opgehaald kan de bijbehorende wissellijst van grijsaluminium van het merk Barth (nieuwwaarde ongeveer 100 euro) in overleg erbij worden aangekocht voor 50 euro.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25