Gerard Leonard van den Eerenbeemt - zeefdruk in kleur

Gerard Leonard van den Eerenbeemt - zeefdruk in kleur kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - zeefdruk in kleur kopen? Bied vanaf 40!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - zeefdruk in kleur kopen? Bied vanaf 40!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - zeefdruk in kleur kopen? Bied vanaf 40!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - zeefdruk in kleur kopen? Bied vanaf 40!
  • Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1985
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 78 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190
Gesigneerde zeefdruk. Indien opgehaald kan de bijbehorende wissellijst van grijsaluminium van het merk Barth (nieuwwaarde ongeveer 100 euro) in overleg erbij worden aangekocht voor 50 euro.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25