Huibert van Dorp - My Room

Huibert van Dorp - My Room kopen? Bied vanaf 200!
Huibert van Dorp - My Room kopen? Bied vanaf 200!Huibert van Dorp - My Room kopen? Bied vanaf 200!Huibert van Dorp - My Room kopen? Bied vanaf 200!Huibert van Dorp - My Room kopen? Bied vanaf 200!Huibert van Dorp - My Room kopen? Bied vanaf 200!Huibert van Dorp - My Room kopen? Bied vanaf 200!Huibert van Dorp - My Room kopen? Bied vanaf 200!
  • Huibert van Dorp (1949)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1990
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 193 x 223 cm (h x b)
Incl. lijst 195 x 225 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een uniek werk van Huibert van Dorp. Het kunstwerk zit in een prachtige baklijst. Het is een groot en imposant werk.

Huibert van Dorp koos op de kunstacademie aanvankelijk voor het beroep van grafisch vormgever. Echter, tijdens zijn opleiding ontdekte hij dat zijn voorkeur uitging naar een ‘vrijere’ vorm van expressie. Na de academie verkoos hij dan ook om aan het werk te gaan als vrij beeldend kunstenaar In het werk van Van Dorp hebben grafische vormen altijd een belangrijke rol gespeeld; illustratieve elementen zoals apparaten, tafels en vreemdsoortige wezens hebben het uiterlijk van stripfiguren. Dieren en mensen gaan in zijn werk op ontdekkingsreis, soms ontmoeten zij elkaar en worden met elkaar verbonden, een andere keer wenden zij zich van elkaar af en vertellen ieder hun eigen verhaal. Van Dorps’ werken getuigen van een grote originaliteit. Het handschrift van de kunstenaar is in iedere techniek die hij toepast onmiskenbaar. Niet alleen in zijn olieverfschilderijen, aquarellen en zeefdrukken, maar ook op talloze door hem zelf in elkaar getimmerde en beschilderde objecten heerst een zekere anarchie. Bestaande wetten worden genegeerd en zelfs de wet der zwaartekracht wordt aangetast. De ruimten zijn droomruimten. De schijnbaar traag bewegende figuren zweven in een kosmos waar de stemming wordt bepaald door een schakering van heldere kleuren.
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Goed

Huibert van Dorp (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
831 verkochte items
Alle items (116)
225 cm
195 cm
223 cm
193 cm