Jan Fekkes - Portret van Ludwig van Beethoven

Jan Fekkes - Portret van Ludwig van Beethoven kopen? Bied vanaf 175!
Jan Fekkes - Portret van Ludwig van Beethoven kopen? Bied vanaf 175!Jan Fekkes - Portret van Ludwig van Beethoven kopen? Bied vanaf 175!Jan Fekkes - Portret van Ludwig van Beethoven kopen? Bied vanaf 175!Jan Fekkes - Portret van Ludwig van Beethoven kopen? Bied vanaf 175!Jan Fekkes - Portret van Ludwig van Beethoven kopen? Bied vanaf 175!
  • Jan Fekkes (1885-1933)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1918
Techniek Litho
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
  • Portert van Beethoven 1918, Litho, Jan Fekkes (1885-1933)
  • Eigen Druk (Epreuve d'artiste)  bevind zich in de collectie van het Rijksmuseum.
  • Objectnummer: RP-P-1919-578
  • https://id.rijksmuseum.nl/200304436
Prent in goede staat, enige verkleuring. Lijst en passe-partout in nieuwstaat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 50,00

Jan Fekkes (1885-1933)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  djs
Lid sinds 2018
119 verkochte items
Alle items (1)
42 cm
52 cm
26 cm
35 cm