Hendrik Hondius - Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels
Omschrijving
Hendrik Hondius (1597-1651)
Type kunstwerk
Prenten voor 1900
Jaartal
1750
Techniek
Gravure
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
15 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd
Lot van 27 antieke gravures.
Elke prent is een rebus puzzel van een Bijbeltekst.
Uitgegeven ca. 1750.
Uitgever Gerrit Bouwman of Dirk onder de Linden en zn. Prenten mogelijk uitgegeven onder verantwoordelijkheid van G.P. Hondius. (De naam in de titel van deze advertentie klopt niet, dat is een andere Hondius, maar ik moest iets selecteren)
Wat lichte verkleuring. Over algemeen in prima staat, zie foto's voor goede indruk.
Wordt goed verpakt verzonden.
Goed
Zie omschrijving
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,50
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25