Hendrik Hondius - Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels

Hendrik Hondius - Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels kopen? Bied vanaf 75!
Hendrik Hondius - Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels kopen? Bied vanaf 75!Hendrik Hondius - Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels kopen? Bied vanaf 75!Hendrik Hondius - Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels kopen? Bied vanaf 75!Hendrik Hondius - Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels kopen? Bied vanaf 75!Hendrik Hondius - Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels kopen? Bied vanaf 75!
  • Hendrik Hondius (1597-1651)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1750
Techniek Gravure
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Lot van 27 antieke gravures.

Elke prent is een rebus puzzel van een Bijbeltekst.

Uitgegeven ca. 1750.

Uitgever Gerrit Bouwman of Dirk onder de Linden en zn.
Prenten mogelijk uitgegeven onder verantwoordelijkheid van G.P. Hondius.
(De naam in de titel van deze advertentie klopt niet, dat is een andere Hondius, maar ik moest iets selecteren)

Wat lichte verkleuring. Over algemeen in prima staat, zie foto's voor goede indruk.

Wordt goed verpakt verzonden.
Zie omschrijving
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Hendrik Hondius (1597-1651)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  TonyFin
Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items (4)
9 cm
15 cm