5. Hendrik Hondius

Hendrik Hondius (1597-1651)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Hendrik HONDIUS (Amsterdam 1597 - ca. 1651 Amsterdam

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Hendrik Hondius - Kopergravure uit de Mercator-Hondius Atlas Minor, Abruzzo kopen? Bied vanaf 35!

Hendrik Hondius - Kopergravure uit de Mercator-Hondius Atlas Minor, Abruzzo

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd03-08-2021 om 20:41

Jaartal1636
TechniekGravure
Afmetingen16.5 cm x 21 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout

Hendrik Hondius - Mercator Frankrijk Beauvais Oude Kaart 1619 kopen? Bied vanaf 35!

Hendrik Hondius - Mercator Frankrijk Beauvais Oude Kaart 1619

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorDikVissers

Eindtijd14-02-2021 om 16:37

Jaartal1619
TechniekGravure
Afmetingen37 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst