Simon Vinkenoog - In het huis met de duizend kamers ( met lijst)
Omschrijving
Simon Vinkenoog (1928-2009)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1994
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Stijl
Abstract
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
42 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst
66 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
H.C XLVI/L
Een prachtige zeefdruk van de Nederlandse Cobra kunstenaar Simon Vinkenoog (1928 - 2009). Het werk verkeert in uitstekende conditie en is handgesigneerd door de kunstenaar. Het werk heeft een bestaande lijst maar deze is goed toonbaar.
Kijk ook eens bij onze andere items van Galerie Rotor op Kunstveiling of bel ons om advies. Wilt u het werk anders laten inlijsten? Wij van Galerie Rotor in Gorinchem kunnen alle voorkomende inlijstingen voor u uitvoeren. U kunt het werk ophalen in de galerie, of wij kunnen een koerier voor u regelen in Nederland en België.
Zeer Goed
koeriersdienst