Henk Hulshof - Dorpskerk

Henk Hulshof - Dorpskerk kopen? Bied vanaf 100!
Henk Hulshof - Dorpskerk kopen? Bied vanaf 100!Henk Hulshof - Dorpskerk kopen? Bied vanaf 100!Henk Hulshof - Dorpskerk kopen? Bied vanaf 100!
  • Henk Hulshof (1946)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1982
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Abstract schilderij waarin takachtige lijnen een gelaagd kleurveld van warme aardetinten en koele blauwen doorkruisen. Tussen de vormen is een kerk zichtbaar, subtiel opgenomen in het geheel, alsof zij verscholen ligt achter bomen of herinneringen. Het werk combineert natuur en architectuur en roept een sfeer op van verstilling, tijd en contemplatie. Geschikt als karaktervol en verhalend kunstwerk voor interieur of collectie.
Op het oog geen zichtbare beschadigingen
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Henk Hulshof (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Henk2415
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
44 cm
54 cm