Zippora Sahanaja - digitalart vrouw Zippora Meijer

Zippora Sahanaja - digitalart vrouw Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!
Zippora Sahanaja - digitalart vrouw Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!Zippora Sahanaja - digitalart vrouw Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!
  • Zippora Sahanaja (1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2024
Techniek Computerprint
Stijl Realistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 5e van 35 oplage
Dit werk is van de zoon van Zippora Meijer en de kunstenaar exposeert ook nationaal en is geen onbekende in de kunstwereld.
Het werk is ingelijst en wordt netjes verpakt en aangetekend verzonden,
goed
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Zippora Sahanaja (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
228 verkochte items
Alle items (3)
33 cm
43 cm
33 cm
43 cm