Zippora Sahanaja - Unknown Homeless Zippora Meijer

Zippora Sahanaja - Unknown Homeless Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!
Zippora Sahanaja - Unknown Homeless Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!Zippora Sahanaja - Unknown Homeless Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!
  • Zippora Sahanaja (1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2024
Techniek Computerprint
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3e van 35 oplage
Unknown Homeless
Artist Gino Sahanaja is de zoon van Zippora Meijer en exposeert nationaal.
Het werk is mooi ingelijst en ophangklaar.
goed
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Zippora Sahanaja (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
228 verkochte items
Alle items (3)
33 cm
43 cm
33 cm
43 cm