Marcus van Soest - Meisje met rubberen armen

Marcus van Soest - Meisje met rubberen armen kopen? Bied vanaf 250!
Marcus van Soest - Meisje met rubberen armen kopen? Bied vanaf 250!Marcus van Soest - Meisje met rubberen armen kopen? Bied vanaf 250!
  • Marcus van Soest (1965)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2012
Techniek Acryl
Stijl Abstract
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 52 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 57 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Girl with rubber arms
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Marcus van Soest (1965)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  FransChampagne
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
35 cm
57 cm
30 cm
52 cm