Marcus van Soest - Figuren en Piano

Marcus van Soest - Figuren en Piano kopen? Bied vanaf 500!
Marcus van Soest - Figuren en Piano kopen? Bied vanaf 500!Marcus van Soest - Figuren en Piano kopen? Bied vanaf 500!
  • Marcus van Soest (1965)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2012
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Olieverf Figuren en piano
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Marcus van Soest (1965)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  FransChampagne
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
62 cm
82 cm
60 cm
80 cm