Norman David Perryman - American farm, michigan

Norman David Perryman - American farm, michigan kopen? Bied vanaf 60!
Norman David Perryman - American farm, michigan kopen? Bied vanaf 60!Norman David Perryman - American farm, michigan kopen? Bied vanaf 60!
  • Norman David Perryman (1933)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1981
Techniek Aquarel
Stijl Abstract
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 50 x 75 cm (h x b)
Passe-partout 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Lijst aanwezig, glas ontbreekt. Zit in passe-partout
Werk ziet er goed uit
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Norman David Perryman (1933)

Engels Engels Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Dianavonk
Lid sinds 2019
0 verkochte items
Alle items (2)
96 cm
76 cm
75 cm
50 cm