Jacqueline de Jong (1939-2024)
Bonde avant
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 54 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |