Dianavonk
  3. Ervaren verkoper
  5. Dianavonk

Dianavonk

Lid sinds 2019 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Bonde avant

Jacqueline de Jong - Bonde avant kopen? Bied vanaf 80!
Jacqueline de Jong (1939-2024) Nederlands Bonde avant
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Norman David Perryman - American farm, michigan kopen? Bied vanaf 60!
Norman David Perryman (1933) Engels Nederlands American farm, michigan
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60