Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo.
Omschrijving
Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Rotaprint
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Portret
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
27.5 x 20.5 cm (h x b)
Incl. lijst
37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Fraai portret van Marietje Hendrika Otterloo. Zij werd geboren op 27 januari 1900 in Maarn, Nederland, als dochter van Gerrit Otterloo en Aaltje van der Baan. Een mooi portret van een opgewekt kijkend meisje.
Helaas zijn er geen verdere gegevens bekend over haar en haar relatie tot de kunstenaar Toorop.
Goed
Dit portret verkeert in een goede conditie. De lijst heeft gebruikssporen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veldhoven, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,85
Naar België
€ 14,40
€ 14,75