Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo.

Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Rotaprint
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27.5 x 20.5 cm (h x b)
Incl. lijst 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Fraai portret van Marietje Hendrika Otterloo. Zij  werd geboren op 27 januari 1900 in Maarn, Nederland, als dochter van Gerrit Otterloo en Aaltje van der Baan.
Een mooi portret van een opgewekt kijkend meisje.

Helaas zijn er geen verdere gegevens bekend over haar en haar relatie tot de kunstenaar Toorop.
Dit portret verkeert in een goede conditie. De lijst heeft gebruikssporen.
Binnen Nederland € 10,85
Naar België € 14,40
Naar Duitsland € 14,75