Reinout Zikel - Bond van Boze Mannen en Vrouwen

Reinout Zikel - Bond van Boze Mannen en Vrouwen kopen? Bied vanaf 100!
Reinout Zikel - Bond van Boze Mannen en Vrouwen kopen? Bied vanaf 100!Reinout Zikel - Bond van Boze Mannen en Vrouwen kopen? Bied vanaf 100!Reinout Zikel - Bond van Boze Mannen en Vrouwen kopen? Bied vanaf 100!
  • Reinout Zikel (1969)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2026
Techniek Aquarel
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Voorstelling van een groep mensen in een interieur.
Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 15,00

Reinout Zikel (1969)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Avontuur
73 verkochte items
Alle items (9)
20 cm
15 cm