Ad Verstijnen - 6 zeefdrukjes

Ad Verstijnen - 6 zeefdrukjes kopen? Bied vanaf 60!
Ad Verstijnen - 6 zeefdrukjes kopen? Bied vanaf 60!Ad Verstijnen - 6 zeefdrukjes kopen? Bied vanaf 60!
  • Ad Verstijnen (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gemengde Druktechniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 69/185
3 vrolijke figuurtjes
Wit puntje op rechterkant en streepje onderop, op het rode gedeelte de omlijsting, dus niet op zeefdruk zelf
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25