Jan Radersma - compositie in rood kopen? Bied vanaf 65!
Jan Radersma (1948) Nederlands compositie in rood
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Rob Scholte - Tjipke Visserweg kopen? Bied vanaf 55!
Rob Scholte (1958) Nederlands Tjipke Visserweg
Afmetingen 32.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Eric Toebosch - Als een hond omvalt kopen? Bied vanaf 45!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Als een hond omvalt
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan van Zonneveld - Mooie zeefdruk met reliëf (plakaatverf) "le Bugne Dordogne" kleine oplage (50) kopen? Bied vanaf 32!
Jan van Zonneveld (1939) Nederlands Mooie zeefdruk met reliëf (plakaatverf) "le Bugne Dordogne" kleine oplage (50)
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Sjoerd Elzer - monochrome reliëf ets + aquatint - 1968 - abstract - zeer kleine oplage (6/10) kopen? Bied vanaf 21!
Sjoerd Elzer (1944-2023) Nederlands monochrome reliëf ets + aquatint - 1968 - abstract - zeer kleine oplage (6/10)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 21
Direct kopen
Eduard Flor - geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Walter Neuhof - Maastricht bij nacht kopen? Bied vanaf 75!
Walter Neuhof (1904-1982) Nederlands Maastricht bij nacht
Afmetingen 73.5 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hans Dolieslager - Middelharnis kopen? Bied vanaf 30!
Hans Dolieslager (1950) Nederlands Middelharnis
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Ardi Brouwer - Fraaie polychrome zeefdruk "de orde" - gelimiteerde oplage (300) - 2003 kopen? Bied vanaf 34!
Ardi Brouwer (1960) Nederlands Fraaie polychrome zeefdruk "de orde" - gelimiteerde oplage (300) - 2003
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Ger de Joode - Nieuwe wegen kopen? Bied vanaf 350!
Ger de Joode (1939) Nederlands Nieuwe wegen
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Anton Rooskens - Vogelman kopen? Bied vanaf 450!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogelman
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Jan van Lokhorst - origineel schilderij - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!
Jan van Lokhorst (1954) Nederlands origineel schilderij - gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Emiel Hoorne - Originele Belgische jaren 70 POP-ART Zeefdruk "auto caravan opener" bep. oplage kopen? Bied vanaf 31!
Emiel Hoorne (1951) Nederlands Originele Belgische jaren 70 POP-ART Zeefdruk "auto caravan opener" bep. oplage
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Hans van Dokkum - Grote kleuren Litho "vissersnetten zomeravond" - zeer kleine oplage (8) kopen? Bied vanaf 28!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Grote kleuren Litho "vissersnetten zomeravond" - zeer kleine oplage (8)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Joop Uittenbogaard - Wilgen kopen? Bied vanaf 59!
Joop Uittenbogaard (1916-2010) Nederlands Wilgen
Afmetingen 69 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Leo Kogan - Ubiquity kopen? Bied vanaf 275!
Leo Kogan (1974) Nederlands Moldavisch Ubiquity
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Siet Zuyderland - Litho: Reading I - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Litho: Reading I - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Yolande Brouwers - rood fond kopen? Bied vanaf 38!
Yolande Brouwers (1951) Nederlands rood fond
Afmetingen 69 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 38
Direct kopen
Erik Andriesse - Pythagoras kopen? Bied vanaf 550!
Erik Andriesse (1957-1993) Nederlands Pythagoras
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 72 x 72.8 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Wouter Stips - Twee persoons ontbijtservies kopen? Bied vanaf 28!
Wouter Stips (1944) Nederlands Twee persoons ontbijtservies
Techniek 3D Multiples & Objecten
Afmetingen 18 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht 2325 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Ans Schumacher - Gezicht kopen? Bied vanaf 350!
Ans Schumacher (1941) Nederlands Gezicht
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Jan Cremer - Provence I & II - 2 stuks ingelijste gesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 499!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Provence I & II - 2 stuks ingelijste gesigneerde zeefdrukken
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Potterij Zaalberg - Zaalberg vaas kopen? Bied vanaf 60!
Potterij Zaalberg (1936) Nederlands Zaalberg vaas
Afmetingen 31 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Direct kopen
Joop te Riele - Arnhems meisje kopen? Bied vanaf 79!
Joop te Riele (1939) Nederlands Arnhems meisje
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 620 g
€ 79
Direct kopen
Anton Rooskens - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 825!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Birgit Krabiell - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Birgit Krabiell (1948) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Willem de Bont - Aarde kopen? Bied vanaf 35!
Willem de Bont (1953) Nederlands Aarde
Techniek Ets
Afmetingen 82 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Peter Langenberg - Uit de tweede hand kopen? Bied vanaf 25!
Peter Langenberg (1940) Nederlands Uit de tweede hand
Techniek Potlood
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jan Stroosma - Kleurets Jan Stroosma kopen? Bied vanaf 30!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands Kleurets Jan Stroosma
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Bert Jonkers - Mandala’s kopen? Bied vanaf 300!
Bert Jonkers (1920-2001) Nederlands Mandala’s
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Co Westerik - Kleine jongen met twee dames buiten, litho kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleine jongen met twee dames buiten, litho
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Keimpe Kootstra - Gesprek van de Dag. kopen? Bied vanaf 40!
Keimpe Kootstra (1948) Nederlands Gesprek van de Dag.
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ted Felen - Israël kopen? Bied vanaf 200!
Ted Felen (1931-2016) Nederlands Israël
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Milena Tlusta - Stilleven 3 tulpjes, Stilleven tafeltjes, Stilleven tulp op tafel kopen? Bied vanaf 450!
Milena Tlusta (1945) Nederlands Stilleven 3 tulpjes, Stilleven tafeltjes, Stilleven tulp op tafel
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Lucie Nijland - Trompetter kopen? Bied vanaf 415!
Lucie Nijland (1944) Nederlands Trompetter
Techniek Brons
Afmetingen 17.8 x 8 x 6 cm (h x b x d)
€ 415
Direct kopen
Peter Klashorst - expressionistische karikatuur van Peter Klashorst kopen? Bied vanaf 75!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands expressionistische karikatuur van Peter Klashorst
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Willem Zwart - Woonboot kopen? Bied vanaf 50!
Willem Zwart (1867-1957) Nederlands Woonboot
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 29 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Peer Veneman - Foto, Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Peer Veneman (1952) Nederlands Foto, Zonder titel
Techniek Digitale Print
Afmetingen 53 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Maartje Wijngaarden - Abstract kopen? Bied vanaf 50!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands Abstract
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Chine collé
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Gerrit N. Woudt - Hexworty bridge Dartmoor kopen? Bied vanaf 150!
Gerrit N. Woudt (1911-1983) Nederlands Hexworty bridge Dartmoor
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Erica Sijnja - Pentekening huis kopen? Bied vanaf 20!
Erica Sijnja (1946) Nederlands Pentekening huis
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 54 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Terraco, voorheen St. Joris - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 40!
Terraco, voorheen St. Joris (1937-2010) Nederlands Madonna met kind
Afmetingen 30 x 10 x 7 cm (h x b x d)
€ 40
Direct kopen
Hendrik Spilman - Stadsgezicht a.h. water | Slijkpoort Amersfoort kopen? Bied vanaf 250!
Hendrik Spilman (1721-1784) Nederlands Stadsgezicht a.h. water | Slijkpoort Amersfoort
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Simone Theelen - Neushoorn kopen? Bied vanaf 150!
Simone Theelen (1963) Nederlands Neushoorn
Techniek Acryl
Afmetingen 115.5 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Rhani Mohabiersing - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Rhani Mohabiersing (1956) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 68 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Koen Ebeling Koning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Koen Ebeling Koning (1968) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Marinus Fuit - Ballonnen kopen? Bied vanaf 100!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Ballonnen
Afmetingen 69 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Gerard Koek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Koek (1954) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 97 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Herman Geerdink - Zwanen kopen? Bied vanaf 100!
Herman Geerdink (1951-2005) Nederlands Zwanen
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen