Jan Voets - portretten als tafel I kopen? Bied vanaf 45!
Jan Voets (1945) Nederlands portretten als tafel I
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Erik Roos - Paesaggia Industriale kopen? Bied vanaf 65!
Erik Roos (1938-1994) Nederlands Paesaggia Industriale
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Aart Klein - Zermatt - Suisse 1996 kopen? Bied vanaf 399!
Aart Klein (1909-2001) Nederlands Zermatt - Suisse 1996
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 29 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Frans de Kok - De Butler - Bank of Scotland kopen? Bied vanaf 1800!
Frans de Kok (1943-2020) Nederlands De Butler - Bank of Scotland
Afmetingen 180 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Direct kopen
Aart Klein - Rotterdam 1958 kopen? Bied vanaf 399!
Aart Klein (1909-2001) Nederlands Rotterdam 1958
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Huub Lepelaar - Golfer VI kopen? Bied vanaf 55!
Huub Lepelaar (1946) Nederlands Golfer VI
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ton Nelemans - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Ton Nelemans (1952) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Cornelis Doolaard - De zonden van de non kopen? Bied vanaf 700!
Cornelis Doolaard (1944) Nederlands De zonden van de non
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 50 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Adrianus Miolee - Molen de Veer te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 22!
Adrianus Miolee (1879-1961) Nederlands Molen de Veer te Spaarnwoude
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Direct kopen
Herman Singelenberg - Blauw - Zwart kopen? Bied vanaf 150!
Herman Singelenberg (1938-2019) Nederlands Blauw - Zwart
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Corneille - La reine du monde, litho kopen? Bied vanaf 275!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Willem Jacobus Alberts - Landschap met twee bonte koeien kopen? Bied vanaf 375!
Willem Jacobus Alberts (1912-1990) Nederlands Landschap met twee bonte koeien
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Lucebert - zonder titel 81.XI.15 kopen? Bied vanaf 745!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zonder titel 81.XI.15
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.400
Direct kopen
Jean van Dongen - Veld met korenschoven kopen? Bied vanaf 25!
Jean van Dongen (1883-1970) Nederlands Veld met korenschoven
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 295!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Unteilbares Teil, litho
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Heinz Falke - Mid Summer Night kopen? Bied vanaf 45!
Heinz Falke (1930-2012) Nederlands Mid Summer Night
Techniek Monotype
Afmetingen 55.3 x 37.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 248
Direct kopen
Herma Steur - Intrigerende monochrome Ets – zonder titel – proefdruk 1e staat – 1998 kopen? Bied vanaf 29!
Herma Steur (1926) Nederlands Intrigerende monochrome Ets – zonder titel – proefdruk 1e staat – 1998
Techniek Droge Naald
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Chine collé
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 29
Direct kopen
Dirk Harting - Waterlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 20!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Waterlandschap met bomen
Techniek Ets
Afmetingen 25.5 x 27.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jaap Sax - Droog gevallen haven van Veere kopen? Bied vanaf 250!
Jaap Sax (1899-1977) Nederlands Droog gevallen haven van Veere
Afmetingen 44.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Herman Brood - King Jammys kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands King Jammys
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Dimitri Frenkel Frank - En route our le trottoir kopen? Bied vanaf 95!
Dimitri Frenkel Frank (1928-1988) Nederlands En route our le trottoir
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Huub Lepelaar - Golfer V kopen? Bied vanaf 55!
Huub Lepelaar (1946) Nederlands Golfer V
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Pier Pander - Twee zusjes 1906 kopen? Bied vanaf 75!
Pier Pander (1864-1919) Nederlands Twee zusjes 1906
Afmetingen 36 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven rond de keukentafel (uit Verlegen schaduwen) kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven rond de keukentafel (uit Verlegen schaduwen)
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands zonder titel
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Kees de Goede - zonder titel, geel kopen? Bied vanaf 110!
Kees de Goede (1954) Nederlands zonder titel, geel
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Eric de Nie - Sprezzatura 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Eric de Nie (1944) Nederlands Sprezzatura 1995
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Dirk Harting - Portret van de Vlaamse schilder Hugo van der Goes - vroege ets (1907) kopen? Bied vanaf 20!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Portret van de Vlaamse schilder Hugo van der Goes - vroege ets (1907)
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Rob Scholte - Sprookjes kopen? Bied vanaf 200!
Rob Scholte (1958) Nederlands Sprookjes
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Frans de Haas - Olieverf op board: Het Kurhaus van Oostende - 1978 kopen? Bied vanaf 299!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands Olieverf op board: Het Kurhaus van Oostende - 1978
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Jan de Leeuw - Bloemstilleven. (Groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Jan de Leeuw (1908-1988) Nederlands Bloemstilleven. (Groot!)
Afmetingen 126 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 350!
Paulus Verwey (1951) Nederlands Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort
Afmetingen 78 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Hinke Posthuma - Olieverf op paneel: Geitenkop (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Hinke Posthuma (1971) Nederlands Olieverf op paneel: Geitenkop (nette lijst!)
Afmetingen 26 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Pier Pander - Twee broertjes 1904. kopen? Bied vanaf 75!
Pier Pander (1864-1919) Nederlands Twee broertjes 1904.
Afmetingen 36 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ton Zwerver - Ingelijste offset druk: 'Voorstel tot...Turijn Italië' - 1990 kopen? Bied vanaf 100!
Ton Zwerver (1951) Nederlands Ingelijste offset druk: 'Voorstel tot...Turijn Italië' - 1990
Techniek Offset
Afmetingen 61.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Dadara - Acryl op doek: Frog + ingelijste zeefdruk: Frog kopen? Bied vanaf 1299!
Dadara (1969) Nederlands Acryl op doek: Frog + ingelijste zeefdruk: Frog
Techniek Acryl
Afmetingen 22 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.299
Direct kopen
Godfried Lonis - Gemengde techniek op paneel: Koninklijke Schouwburg Den Haag kopen? Bied vanaf 225!
Godfried Lonis (1916-2007) Nederlands Gemengde techniek op paneel: Koninklijke Schouwburg Den Haag
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 225
Direct kopen
Eef de Weerd - Elegant naakt / Elegant Nude kopen? Bied vanaf 75!
Eef de Weerd (1926-1989) Nederlands Elegant naakt / Elegant Nude
Techniek Houtskool
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen