Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes
Omschrijving
Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
2000
Techniek
Zeefdruk
Drager
Geschept Papier
Onderwerp
Dieren
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
15 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst
38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
93/94/147 van 160
Prachtig set van drie werken van Hans Innemee uit 2000, alle genummerd 93-94- 149 van 160. Met potlood genummerd en gesigneerd. Dit zijn de lieve diertjes waar Innemee bekend is geworden. Uiteraard gedrukt op voor hem typerende handgeschepte papier. Erg mooi drieluik in identieke zilverkleurige lijsten (met op paar plekjes kleine beschadiging in de lijst)
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Goirle, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50