Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes

Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!
Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 15 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 93/94/147 van 160
Prachtig set van drie werken van Hans Innemee uit 2000, alle genummerd 93-94- 149 van 160. Met potlood genummerd en gesigneerd. Dit zijn de lieve diertjes waar Innemee bekend is geworden. Uiteraard gedrukt op voor hem typerende handgeschepte papier. Erg mooi drieluik in identieke zilverkleurige lijsten (met op paar plekjes kleine beschadiging in de lijst)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Goirle, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  Cvdgun
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (1)
38 cm
38 cm
17 cm
15 cm