Peter Klashorst - Dancing queen kopen? Bied vanaf 40!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Dancing queen
Techniek Offset
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Cees Bolding - (1897-1979.De Molen van Ruysdael '28.Prachtig, origineel ingelijst. kopen? Bied vanaf 49!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands (1897-1979.De Molen van Ruysdael '28.Prachtig, origineel ingelijst.
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Konrad Nachenius - Ik weet niets over de kunstenaar kopen? Bied vanaf 100!
Konrad Nachenius (1934-2009) Nederlands Ik weet niets over de kunstenaar
Afmetingen 50 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Kaststel 3 vazen Delft 501 kopen? Bied vanaf 150!
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa (1883) Nederlands Kaststel 3 vazen Delft 501
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Gewicht 2.4 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 150
Direct kopen
Porceleyne Fles - Royal Delft Bord kopen? Bied vanaf 300!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Royal Delft Bord
Afmetingen 4 x 34 cm (h x b)
€ 300
Direct kopen
Marjan Smit - droge naald ets - Toren 5/35 - ingelijst - 25610 kopen? Bied vanaf 95!
Marjan Smit (1958) Nederlands droge naald ets - Toren 5/35 - ingelijst - 25610
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Peter Roovers - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 50!
Peter Roovers (1902-1993) Nederlands Madonna met kind
Techniek Gips
Afmetingen 24 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Plateelbakkerij Flora - Kaststel 450/449/14 kopen? Bied vanaf 35!
Plateelbakkerij Flora (1945-1989) Nederlands Kaststel 450/449/14
Afmetingen 33 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 2750 g
€ 35
Direct kopen
Jan van den Hurk - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 90!
Jan van den Hurk (1917-2002) Nederlands Dorpsgezicht
Afmetingen 78 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Dirk Baksteen - Min achterbosch kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Baksteen (1886-1971) Nederlands Belgisch Min achterbosch
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Brieke Drost - Aladdin olielamp, litho kopen? Bied vanaf 50!
Brieke Drost (1957) Nederlands Aladdin olielamp, litho
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Ron van der Werf - Origineel kopen? Bied vanaf 900!
Ron van der Werf (1958) Nederlands Origineel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Direct kopen
Cees Dam - ( gesigneerd ) & Jo Coenen : 2 hardcover monografieën kopen? Bied vanaf 40!
Cees Dam (1932) Nederlands ( gesigneerd ) & Jo Coenen : 2 hardcover monografieën
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Joep van Lieshout - & Gert Voorjans: 2 monumentale boeken kopen? Bied vanaf 90!
Joep van Lieshout (1963) Nederlands & Gert Voorjans: 2 monumentale boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 24 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Cecile Dreesmann - 2 boeken >allebei gesigneerd< kopen? Bied vanaf 50!
Cecile Dreesmann (1920-1994) Nederlands 2 boeken >allebei gesigneerd<
Techniek Hardcover
Afmetingen 20 x 17 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Paul de Lussanet - Hommage aan Cobra, litho kopen? Bied vanaf 60!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Hommage aan Cobra, litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Apographon Saqqara, litho kopen? Bied vanaf 40!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Apographon Saqqara, litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Rob Scholte - Waarover zal ik zingen kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte (1958) Nederlands Waarover zal ik zingen
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Paul Blanca - Lightdrawing kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands Lightdrawing
Techniek Digitale Print
Afmetingen 120 x 81 cm (h x b)
Ingelijst Dibond
€ 100
Direct kopen
Jacob Zekveld - Slang, zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Slang, zeefdruk
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Chris van Otterloo - Dobbers in landschap met vuurtoren, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Chris van Otterloo (1950) Nederlands Dobbers in landschap met vuurtoren, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Gezicht kopen? Bied vanaf 20!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Gezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 9 x 13 x 2 cm (h x b x d)
€ 20
Direct kopen
Rene Polak - Minos, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 40!
Rene Polak (1949) Nederlands Minos, aquatint ets (kleine oplage)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Emiel Hoorne - in zeer beperkte E.A. oplage gemaakte POP- ART Zeefdruk "Concorde meuniere" kopen? Bied vanaf 32!
Emiel Hoorne (1951) Nederlands in zeer beperkte E.A. oplage gemaakte POP- ART Zeefdruk "Concorde meuniere"
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Jan Peter van Opheusden - twee vrouwelijke naakt figuren kopen? Bied vanaf 500!
Jan Peter van Opheusden (1941-2024) Nederlands twee vrouwelijke naakt figuren
Techniek Acryl
Afmetingen 68 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Rob van Koningsbruggen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 400!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Rob van Koningsbruggen - Zonde titel kopen? Bied vanaf 400!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Zonde titel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Jan van Diemen - Hockey kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Diemen (1954) Nederlands Hockey
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 40
Direct kopen
Corneille - Figuren met vogels kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuren met vogels
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Dina Belga - Aquarel roos kopen? Bied vanaf 250!
Dina Belga (1956) Nederlands Aquarel roos
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Walter Neuhof - titel o nbekend kopen? Bied vanaf 125!
Walter Neuhof (1904-1982) Nederlands titel o nbekend
Afmetingen 46 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan Makkes - geen titel kopen? Bied vanaf 200!
Jan Makkes (1935-1999) Nederlands geen titel
Afmetingen 50 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Chris Koelemeijer - Elfstedentocht kopen? Bied vanaf 125!
Chris Koelemeijer (1915-1973) Nederlands Elfstedentocht
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Clemens Briels - Kleurrijke zeefdruk op geschept papier kopen? Bied vanaf 115!
Clemens Briels (1946) Nederlands Kleurrijke zeefdruk op geschept papier
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Fons Lemmens - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 250!
Fons Lemmens (1941) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 200 x 172 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Fred Koot - St Lawrence River kopen? Bied vanaf 63!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands St Lawrence River
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 63
Direct kopen
Jops Jacobs - Grass leaf kopen? Bied vanaf 25!
Jops Jacobs (1947) Nederlands Grass leaf
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel Fantasie? kopen? Bied vanaf 65!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel Fantasie?
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Fong Leng - Afrikaans Landschap kopen? Bied vanaf 35!
Fong Leng (1937) Nederlands Afrikaans Landschap
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ivo Sneeuw - Theatre Jeusette kopen? Bied vanaf 150!
Ivo Sneeuw Nederlands Theatre Jeusette
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 140 cm (h x b)
Ingelijst Dibond
€ 150
Direct kopen
Rob Maingay - Brons abstract kopen? Bied vanaf 500!
Rob Maingay (1939-2016) Nederlands Brons abstract
Techniek Brons
Afmetingen 68 x 22 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht 23000 g
€ 500
Direct kopen
Rob Maingay - Kolom abstract kopen? Bied vanaf 200!
Rob Maingay (1939-2016) Nederlands Kolom abstract
Techniek Marmer
Afmetingen 27.4 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 3500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Lou Thissen - tennis kopen? Bied vanaf 45!
Lou Thissen (1950) Nederlands tennis
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Commandeur - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Jan Commandeur (1954) Nederlands zonder titel
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Kees Salentijn - Big fish kopen? Bied vanaf 45!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Big fish
Afmetingen 25.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Rein Dool - Grote Kleurenlitho - Kop stukken - 1993 - bep. oplage (100) - nieuwstaat kopen? Bied vanaf 27!
Rein Dool (1933) Nederlands Grote Kleurenlitho - Kop stukken - 1993 - bep. oplage (100) - nieuwstaat
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Willem Knip - Notre Dame, Parijs. kopen? Bied vanaf 150!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands Notre Dame, Parijs.
Techniek Houtskool
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen