Fred Koot - Kleine oplage Litho - Zen-boeddhisme serie - "Kare Sansui" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Kleine oplage Litho - Zen-boeddhisme serie - "Kare Sansui" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 29
Direct kopen
Frits van Hall - Gipsen monument op schaal. kopen? Bied vanaf 300!
Frits van Hall (1899-1945) Nederlands Gipsen monument op schaal.
Techniek Gips
Afmetingen 46 x 22.5 x 22.5 cm (h x b x d)
€ 300
Direct kopen
Willem de Kok - Grazende koeien in een landschap kopen? Bied vanaf 175!
Willem de Kok (1883-1959) Nederlands Grazende koeien in een landschap
Afmetingen 78 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Henk Munnik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Henk Munnik (1912-1997) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 72.5 x 92.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Henri van Os-Delhez - Tuilerieën en Arc de Triomphe du Carrousel, Parijs. kopen? Bied vanaf 320!
Henri van Os-Delhez (1880-1976) Nederlands Tuilerieën en Arc de Triomphe du Carrousel, Parijs.
Afmetingen 58 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Direct kopen
Paul van der Ven - Zomer kopen? Bied vanaf 120!
Paul van der Ven (1892-1972) Nederlands Zomer
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Ruud Harmsen - Marikenloop 2020 kopen? Bied vanaf 495!
Ruud Harmsen (1949) Nederlands Marikenloop 2020
Afmetingen 48 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Corneille - De Cobra vogel, 1988 kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De Cobra vogel, 1988
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Ad Haring - ongemakkelijk gemakkelijk kopen? Bied vanaf 200!
Ad Haring (1951) Nederlands ongemakkelijk gemakkelijk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Piet Snoeren - landschap in de Var kopen? Bied vanaf 50!
Piet Snoeren (1938) Nederlands landschap in de Var
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Piet Snoeren - Masker kopen? Bied vanaf 50!
Piet Snoeren (1938) Nederlands Masker
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Piet Snoeren - Zittend Naakt kopen? Bied vanaf 50!
Piet Snoeren (1938) Nederlands Zittend Naakt
Techniek Gouache
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Corneille - Signed Keramische Menorah kopen? Bied vanaf 1600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Signed Keramische Menorah
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 28 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.600
Direct kopen
Nick Seijkens - Ura Muna kopen? Bied vanaf 200!
Nick Seijkens (1956) Nederlands Ura Muna
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Robert Terwindt - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 250!
Robert Terwindt (1940) Nederlands Titel onbekend
Techniek Aquarel
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ada Breedveld - nieuw wasdom kopen? Bied vanaf 63!
Ada Breedveld (1944) Nederlands nieuw wasdom
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 63
Direct kopen
Jacqueline Schäfer - Strange Birds kopen? Bied vanaf 300!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Strange Birds
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 20 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 250 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Herman Brood - Botje voor de hond kopen? Bied vanaf 60!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Botje voor de hond
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Gradus Verhaaf - een zeereis, ets, genummerd 1/10 kopen? Bied vanaf 65!
Gradus Verhaaf (1932-2017) Nederlands een zeereis, ets, genummerd 1/10
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Jochum Bakker - gemengde techniek op doek: dame kopen? Bied vanaf 575!
Jochum Bakker (1948) Nederlands gemengde techniek op doek: dame
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 125 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 575
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek: Domburg I(zeer groot werk!) kopen? Bied vanaf 2250!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Olieverf op doek: Domburg I(zeer groot werk!)
Afmetingen 144 x 155 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Jack Vissers - Wegen en Kruispunten - olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 495!
Jack Vissers (1956) Nederlands Wegen en Kruispunten - olieverf op canvas
Afmetingen 116 x 116 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Jan van Diemen - American Football, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 425!
Jan van Diemen (1954) Nederlands American Football, olieverf op doek (ingelijst, groot)
Afmetingen 101 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Geert Mols - Aankijkende persoon kopen? Bied vanaf 300!
Geert Mols (1939) Nederlands Aankijkende persoon
Techniek Acryl
Afmetingen 122 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Clemens Briels - Grande Jardin Secreto 2008 kopen? Bied vanaf 2500!
Clemens Briels (1946) Nederlands Grande Jardin Secreto 2008
Afmetingen 140 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500
Direct kopen
Chris van Otterloo - Dobber, aquatint ets kopen? Bied vanaf 55!
Chris van Otterloo (1950) Nederlands Dobber, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Gijs van Noort - Braintraffic/Memorie kopen? Bied vanaf 100!
Gijs van Noort (1958) Nederlands Braintraffic/Memorie
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan van Helden - Monochrome Ets&Aquatint "iedereen meent zijn uil..." zeer kleine oplage(20) kopen? Bied vanaf 37!
Jan van Helden (1932-2006) Nederlands Monochrome Ets&Aquatint "iedereen meent zijn uil..." zeer kleine oplage(20)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Jaak Van Wijck - een boomgaard met kippen en geit kopen? Bied vanaf 495!
Jaak Van Wijck (1870-1946) Nederlands Belgisch een boomgaard met kippen en geit
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Adriaan Terhell - Hollands landschap kopen? Bied vanaf 85!
Adriaan Terhell (1863-1949) Nederlands Hollands landschap
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jan Mensinga - Ets: man met vogels kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Ets: man met vogels
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 83 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Jacques Tange - Reeks illustraties uit "Het woordenboek van de Platte Taal" - Letter T kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Tange (1960) Nederlands Reeks illustraties uit "Het woordenboek van de Platte Taal" - Letter T
Afmetingen 52 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jacques Tange - Reeks illustraties uit "Het woordenboek van de Platte Taal" - Letter W kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Tange (1960) Nederlands Reeks illustraties uit "Het woordenboek van de Platte Taal" - Letter W
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Peter Donkersloot - Offset litho: Koe kopen? Bied vanaf 59!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Offset litho: Koe
Techniek Offset
Afmetingen 22 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Carla Kleekamp - 8 ingelijste etsen: "Een week in 8 Etsen" kopen? Bied vanaf 250!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands 8 ingelijste etsen: "Een week in 8 Etsen"
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Fred de Heij - Giclee: dame kopen? Bied vanaf 75!
Fred de Heij (1960) Nederlands Giclee: dame
Techniek Giclée
Afmetingen 89 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Poen de Wijs - Ingelijste olieverf op paneel: 'Inpromptu in blauw' kopen? Bied vanaf 1499!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'Inpromptu in blauw'
Afmetingen 44.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Direct kopen
Geert van Kesteren - 4-delige fotoreportage Hans van Mierlo 1991 kopen? Bied vanaf 100!
Geert van Kesteren (1966) Nederlands 4-delige fotoreportage Hans van Mierlo 1991
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Guy Olivier - 'Femme qui fume' UNIEK werk kopen? Bied vanaf 325!
Guy Olivier (1963) Nederlands 'Femme qui fume' UNIEK werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Huub Slijper - Gemengde techniek: "Argema Maenas" - 1998 kopen? Bied vanaf 99!
Huub Slijper (1949) Nederlands Gemengde techniek: "Argema Maenas" - 1998
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 69 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Willem van Veldhuizen - De Wassily in het Kröller-Müller kopen? Bied vanaf 60!
Willem van Veldhuizen (1954) Nederlands De Wassily in het Kröller-Müller
Techniek Litho
Afmetingen 66.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Roos Schuring - Olieverf op doek: duinlandschap (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 795!
Roos Schuring (1974) Nederlands Olieverf op doek: duinlandschap (nette lijst!)
Afmetingen 33 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Peter Meijer - Acrylverf op doek: Ontmoeting - 2014 kopen? Bied vanaf 395!
Peter Meijer (1953) Nederlands Acrylverf op doek: Ontmoeting - 2014
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Paul de Lussanet - Zeefdruk: liggend naakt - 1994 kopen? Bied vanaf 65!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Zeefdruk: liggend naakt - 1994
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen