Willem van Scheijndel - Acryl op doek - Gesigneerd - 70x80 cm - 1999
Omschrijving
Willem van Scheijndel (1952-2017)
Type kunstwerk
Jaartal
1999
Techniek
Acryl
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Modern
Onderwerp
Figuren
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
70 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst
77 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Acryl op doek van Willem van Scheijndel
Gesigneerd en gedateerd (19)'99
Verso canvas eveneens gesigneerd en gedateerd
Wordt professioneel verpakt en verzekerd verzonden
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De klinge, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 21,05
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80