Erica Stulp - Visualisatie kopen? Bied vanaf 125!
Erica Stulp (1945) Nederlands Visualisatie
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Liesbeth Rahder - Geen titel kopen? Bied vanaf 74!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Geen titel
Afmetingen 103 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 74
Direct kopen
Astrid Engels - handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 50!
Astrid Engels (1941) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1993
Afmetingen 93 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Carel Blazer - 4 foto's: ontwerp Stationspostgebouw aan het Oosterdok te Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 17 x 21.5 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Corneille - Litho: le joyeux insecte de la négresse - 1999 kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: le joyeux insecte de la négresse - 1999
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Cor Jaring - Foto : nationaal monument op de dam kopen? Bied vanaf 75!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto : nationaal monument op de dam
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ronald Tolman - Kleuren ets/aquatint - 1980 kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Kleuren ets/aquatint - 1980
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Corneille - Litho: L'été ardent - 1978 kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: L'été ardent - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Ans Wortel - Zeer grote ingelijste gouache: "Wachtende dames" - 1963 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Zeer grote ingelijste gouache: "Wachtende dames" - 1963 (nette lijst!)
Techniek Gouache
Afmetingen 75 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Arnold van Griensven - Zeefdruk: Zeehonden kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: Zeehonden
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Dana Andreev - Ets: Journey - 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev (1951) Nederlands Ets: Journey - 1988
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Arnold van Griensven - Zeefdruk: Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: Zonder titel
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Bernard Visser - Het plan - Uit de tuin kopen? Bied vanaf 65!
Bernard Visser (1949) Nederlands Het plan - Uit de tuin
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Charles Donker - Ingelijste ets: meertje met bomen kopen? Bied vanaf 399!
Charles Donker (1940) Nederlands Ingelijste ets: meertje met bomen
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: reptilo
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 26.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Afmetingen 90 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Joop Brans - Ets/aquatint - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Joop Brans (1937) Nederlands Ets/aquatint - 1966
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Ad Petersen - Foto: Jean Tinguely and Wil Sandberg - 1982 kopen? Bied vanaf 100!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands Foto: Jean Tinguely and Wil Sandberg - 1982
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1981
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Marian van der Sanden - Stilleven met peren kopen? Bied vanaf 375!
Marian van der Sanden (1957) Nederlands Stilleven met peren
Afmetingen 18 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Albert Buikema - Bloesem kopen? Bied vanaf 500!
Albert Buikema (1949-1994) Nederlands Bloesem
Afmetingen 59.6 x 69.6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Pieter Dupont - Ets: vaart met roeiboot kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Ets: vaart met roeiboot
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 36 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2 etsen - grafiek erotiek - 1978/1979
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Nico Vrielink - Zeefdruk: Jeanne kopen? Bied vanaf 125!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Zeefdruk: Jeanne
Afmetingen 62 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Porceleyne Fles - Royal Delft, vaasje in de hand kopen? Bied vanaf 35!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Royal Delft, vaasje in de hand
Afmetingen 17 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Nico Vrielink - Zeefdruk: vrouwelijk naakt: Jane kopen? Bied vanaf 79!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Zeefdruk: vrouwelijk naakt: Jane
Afmetingen 40 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Rob Scholte - zeefdruk: Glossy III - 2010 kopen? Bied vanaf 199!
Rob Scholte (1958) Nederlands zeefdruk: Glossy III - 2010
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets - 1983 kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets - 1983
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets: snuivende stier - 1979 kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets: snuivende stier - 1979
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Sjoerd Bakker - Ets - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Ets - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Marius Bauer - Ingelijste ets: in Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Ets
Afmetingen 84.5 x 74.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: 10 miljoen oorlogsweduwen kopen? Bied vanaf 60!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: 10 miljoen oorlogsweduwen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Lucebert - Ets: Derde gezicht kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Derde gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Ferry Bertholet - Two fans and a moviestar kopen? Bied vanaf 20!
Ferry Bertholet (1952) Nederlands Two fans and a moviestar
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 40 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets - 1975 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 45.5 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Rene Polak - Abrivado, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 40!
Rene Polak (1949) Nederlands Abrivado, ets (kleine oplage)
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Berend Strik - handgesigneerde zeefdruk | 'Loewi de Loewak' kopen? Bied vanaf 250!
Berend Strik (1960) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Loewi de Loewak'
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Harry van Kuyk - Reliëfdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 195!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Reliëfdruk: Geometrische compositie
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Simon Koene - Ets: Landschap met stormachtig weer - 1987 kopen? Bied vanaf 65!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: Landschap met stormachtig weer - 1987
Techniek Ets
Afmetingen 5.5 x 6.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Elmar Gille - Kleurenets: Il Cammino - 1991 kopen? Bied vanaf 75!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Kleurenets: Il Cammino - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Constant - Ets: Robot (kleur) kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Robot (kleur)
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Herman Brood - groot beeld: “De Huzaar…” + certificaat (oplage 100 stuks) kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands groot beeld: “De Huzaar…” + certificaat (oplage 100 stuks)
Techniek Kunsthars
Afmetingen 24 x 13 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 1496 g
€ 299
Direct kopen
Jose van Gool - Wandeling kopen? Bied vanaf 150!
Jose van Gool (1945) Nederlands Wandeling
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Luuk Scholten - Dubbel bloemen & Three bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Luuk Scholten (1933-2017) Nederlands Dubbel bloemen & Three bloemen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Inez Bulthuis - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 1000!
Inez Bulthuis (1947) Nederlands Titel onbekend
Afmetingen 104 x 104 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Jan de Beus - Grote kerk Naarden kopen? Bied vanaf 410!
Jan de Beus (1958) Nederlands Grote kerk Naarden
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 410
Direct kopen
Christie van der Haak - Forma Natura I kopen? Bied vanaf 200!
Christie van der Haak (1950) Nederlands Forma Natura I
Techniek Acryl
Afmetingen 180 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen