Saskia Bremer - Saude!

Saskia Bremer - Saude! kopen? Bied vanaf 55!
Saskia Bremer - Saude! kopen? Bied vanaf 55!Saskia Bremer - Saude! kopen? Bied vanaf 55!Saskia Bremer - Saude! kopen? Bied vanaf 55!Saskia Bremer - Saude! kopen? Bied vanaf 55!Saskia Bremer - Saude! kopen? Bied vanaf 55!Saskia Bremer - Saude! kopen? Bied vanaf 55!
  • Saskia Bremer (1964)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37.5 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d artist

Kleurrijke zeefdruk van Saskia Bremer in  goede staat.  Het kunstwerk is vrij groot. De beschreven maat is de papiermaat, de afdruk zelf is ca 27 x 108 cm. Het werk heeft licht kleurverschil waar het ooit onder een passe partout heeft gezeten. Gesigneerd en E.A. in potlood.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Saskia Bremer (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3566 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
120 cm
37.5 cm
Starttijd9-4-2024 om 9:17
Eindtijd21-4-2024 om 21:58
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland