Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek: 'Klapbrug' (Waverbrug, Waverveen) kopen? Bied vanaf 1500!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Klapbrug' (Waverbrug, Waverveen)
Afmetingen 79 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Frits Adriaans - Zonder titel kopen? Bied vanaf 390!
Frits Adriaans (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 100 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 390
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersangst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersangst (Zeer groot)
Afmetingen 155 x 300 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen
Paul Maas - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 299!
Paul Maas (1936) Nederlands Olieverf op doek
Afmetingen 71 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Leon Spierenburg - Ingelijste acrylverf op doek: Interieur atelier Scheepmakersdijk, Haarlem kopen? Bied vanaf 499!
Leon Spierenburg (1952) Nederlands Ingelijste acrylverf op doek: Interieur atelier Scheepmakersdijk, Haarlem
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Cornelis Kaay - Ingelijste olieverf op doek: 'Optocht in Niedorp' kopen? Bied vanaf 1495!
Cornelis Kaay (1905-1979) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Optocht in Niedorp'
Afmetingen 42 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Piet Sebens - olieverf op paneel - stilleven: groene pruimen op schaal - 1988 kopen? Bied vanaf 1000!
Piet Sebens (1961) Nederlands olieverf op paneel - stilleven: groene pruimen op schaal - 1988
Afmetingen 38 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren kopen? Bied vanaf 695!
Evert Dijkstra (1948-2008) Nederlands Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren
Afmetingen 62 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Ed Dukkers - Twee monochrome jaren 60 Litho's "Zandvoort en Familie" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Twee monochrome jaren 60 Litho's "Zandvoort en Familie" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Jan Bleys - Afbeelding hond kopen? Bied vanaf 100!
Jan Bleys (1868-1952) Nederlands Afbeelding hond
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 51.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Marcel Wanders - 2 fietsen collectie 'World Bicycle Relief kopen? Bied vanaf 97!
Marcel Wanders (1963) Nederlands 2 fietsen collectie 'World Bicycle Relief
Afmetingen 8 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 97
Direct kopen
Pim Lenos - Groot werk (unica) kopen? Bied vanaf 295!
Pim Lenos (1945) Nederlands Groot werk (unica)
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Marcel Wanders - “ World Bicycle Relief “ Fiets - design - editie 2024 kopen? Bied vanaf 42!
Marcel Wanders (1963) Nederlands “ World Bicycle Relief “ Fiets - design - editie 2024
Afmetingen 8 x 13 x 3 cm (h x b x d)
€ 42
Direct kopen
Henk Peeters - 'yvonne-3' negatief (detail) kopen? Bied vanaf 250!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands 'yvonne-3' negatief (detail)
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Henk Peeters - kunstgras voor 'yvonne-3' kopen? Bied vanaf 250!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands kunstgras voor 'yvonne-3'
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Herman Brood - Voiture kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Voiture
Afmetingen 76 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Sees Vlag - Voorburg kopen? Bied vanaf 120!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Voorburg
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Plazuid vaas kopen? Bied vanaf 65!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Plazuid vaas
Afmetingen 21 x 10.2 x 10.2 cm (h x b x d)
€ 65
Direct kopen
Jan Peter van Opheusden - Danser, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Jan Peter van Opheusden (1941-2024) Nederlands Danser, gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 71 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Corneille - Boekje: Les jambages au cou - 1966 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 79!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Boekje: Les jambages au cou - 1966 (gesigneerd!)
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Corneille - Boekje: promenade au pays des pommes - 1966(gesigneerd) kopen? Bied vanaf 79!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Boekje: promenade au pays des pommes - 1966(gesigneerd)
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Emilio Kruithof - Zeefdruk: Sold all my evil motives (groot werk!) kopen? Bied vanaf 150!
Emilio Kruithof (1969) Nederlands Zeefdruk: Sold all my evil motives (groot werk!)
Afmetingen 95 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Maagd met lelie kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Maagd met lelie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Marc Bijl - Anarchist Star kopen? Bied vanaf 800!
Marc Bijl (1970) Nederlands Anarchist Star
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 45 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Eric Hirdes - Abstracte compoditie kopen? Bied vanaf 195!
Eric Hirdes (1956) Nederlands Abstracte compoditie
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Roger Braun - Grafiet en acryl, ingelijst: achter glas V - 2013 kopen? Bied vanaf 395!
Roger Braun (1972) Nederlands Grafiet en acryl, ingelijst: achter glas V - 2013
Techniek Acryl
Afmetingen 17 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Puck Herben - NIKITA kopen? Bied vanaf 1250!
Puck Herben (1942) Nederlands NIKITA
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Puck Herben - Schoonheid in het Paleis kopen? Bied vanaf 1250!
Puck Herben (1942) Nederlands Schoonheid in het Paleis
Afmetingen 132 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Hugo Kaagman - Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Kaagman (1955) Nederlands Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Aat Veldhoen - Litho - 1970 kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Michael Jepkes - lino: een rag van takjes - 1975 kopen? Bied vanaf 39!
Michael Jepkes (1938) Nederlands lino: een rag van takjes - 1975
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Geert Mols - Traveaux kopen? Bied vanaf 75!
Geert Mols (1939) Nederlands Traveaux
Afmetingen 70 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Clemens Briels - “Afdrogen” kopen? Bied vanaf 150!
Clemens Briels (1946) Nederlands “Afdrogen”
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Kuno Brinks - Zwarte paarden. Eigen druk. kopen? Bied vanaf 89!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Zwarte paarden. Eigen druk.
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Gerard Bakker - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Gerard Bakker (1935) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Gerard Bakker - Boerderijdieren kopen? Bied vanaf 300!
Gerard Bakker (1935) Nederlands Boerderijdieren
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Hans van Efferen - 2 knappe droge naald Etsen "stilleven en zelfportret" kleine oplage kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Efferen (1934) Nederlands 2 knappe droge naald Etsen "stilleven en zelfportret" kleine oplage
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 83 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 36
Direct kopen
Bart Filet - twee (2) kleuren Litho's "aardevogel" en "de reis" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Bart Filet (1947) Nederlands twee (2) kleuren Litho's "aardevogel" en "de reis" - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Trees Visser - Groningen - bep. oplage (50) zeefdruk uit Koppeltekens + gedicht albert Schaalma kopen? Bied vanaf 20!
Trees Visser (1946) Nederlands Groningen - bep. oplage (50) zeefdruk uit Koppeltekens + gedicht albert Schaalma
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Lourens Alma Tadema - 1886 - 4 originele litho's op grijs papier - fa. Lankhout kopen? Bied vanaf 62!
Lourens Alma Tadema (1836-1912) Nederlands Engels 1886 - 4 originele litho's op grijs papier - fa. Lankhout
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 62
Direct kopen
Ype Wenning - bruggetje in Oudewater kopen? Bied vanaf 30!
Ype Wenning (1879-1959) Nederlands bruggetje in Oudewater
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Arjen Galema - Slapend kind kopen? Bied vanaf 50!
Arjen Galema (1886-1974) Nederlands Slapend kind
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 17 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen